Szkolenia biznesowe dla kadry menadżerskiej

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
AdrianNowakowski
Świeżynka

Re: Szkolenia biznesowe dla kadry menadżerskiej

Post autor: AdrianNowakowski » 4 lis 2018, o 16:42

ja mam szkolenia z tqmsoft.com i są przeprowadzane na najwyższym poziomie.

bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bratkows_ka » 16 lis 2018, o 12:03

RODO nie takie straszne, jak je malują! :) Prawda jest taka, że najlepiej zainwestować w audyt ochrony danych osobowych i wtedy ma się spokój. Zewnętrzna firma przygotowuje kompleksowy system i zbiór działań do wdrożenia i niczym nie trzeba się martwić.

Awatar użytkownika
Milonka
Świeżynka

Post autor: Milonka » 20 lis 2018, o 12:10

A czy ktoś z Was zajmuje się ochroną środowiska i gospodarką odpadami w praktyce? Poszukuje szkoleń z gospodarki odpadami w unii europejskiej lub coś z tą tematyką powiązanego.

rettvv00
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: rettvv00 » 10 gru 2018, o 15:09

Jak jesteśmy już przy temacie szkoleń to bardzo polecam szkolenia odnośnie ochrony danych osobowych - niedługo zmieniają się zasady odnośnie tego waznego tematu i wiele spółek może być narażone na kary oraz konsekwencje prawne, jeżeli nie wdrążą rozwiązań, wymaganych przez nadchodzące RODO.

rettvv00
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: rettvv00 » 10 gru 2018, o 15:13

Nie ma bardziej urokliwego miasta od Gdańska :) Ale wracając do meritum - ostatnio coraz więcej siedzę w tematyce szkoleń.

Trzaska
Świeżynka

Post autor: Trzaska » 14 cze 2019, o 22:50

Dla kadry kierowniczej ciekawe są szkolenia menedżerskie w Centrum Kształcenia Podyplomowego na AHE w Łodzi. Mnie zainteresowały takie kierunki jak Compliance w organizacji. Zespół Compliance wspiera kierownictwo wyższego szczebla organizacji w realizacji jej celów biznesowych poprzez działania zmierzające do zapewnienia przez organizację zachowania zgodności z przepisami prawa oraz zasadami etyki.

Paradoks
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Paradoks » 13 paź 2019, o 21:09

Szkolenia są dobrym pomyslem dla kazdego pracownika nie tylko tych wyzszych stopniem. To pokazuje ze Ci zalezy i docenia osobe. Podobnie sprawdza się np pakiety medyczne, my mamy z medicover bo ma najlepsze opinie. Pracownicy zadowoleni, ja rowniez. Tak to powinno dzialac

Andy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Andy » 28 sty 2020, o 11:07

Dziś, niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz, musisz korzystać, ze szkoleń i kursów, żeby nie wypaś z obiegu. Wartościowe szkolenia to też podstawa dla kadry menadżerskiej, jeśli chce sprawnie zarządzać swoim zespołem. Jeśli szukacie dobrego organizatora różnych kursów to poelcam Nadbałtyckie Centrum Edukacji . Działają głównie na terenie Polski północnej i już od ponad 20 lat organizują kursy i szkolenia. Mają duże doświadczenie, świetną kadrę i dobrze przygotowane programy.

KamilaK7
Młodsza Forumowiczka

Post autor: KamilaK7 » 19 mar 2020, o 12:04

Warto pamiętać o szkoleniach z zakresu redukcji stresu bo niestety to jest powszechny problem w firmach. Osobiście polecam skontaktować się z Fundacją Fortis z Katowic https://fundacjafortis.pl , która takie szkolenia oferują. Byłam u nich na niejednym szkoleniu ale najbardziej wspominam szkolenie “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”. Na szkoleniu przedstawiono nam różne techniki radzenia sobie ze stresem w pracy i na co dzień.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”