Mieszkanie na kredyt?

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
martakurek0
Forumowiczka

Re: Mieszkanie na kredyt?

Post autor: martakurek0 » 29 wrz 2019, o 19:43

Heh, są i tacy, którzy mają takie uskładane kupki :D Ale chyba należą raczej do mniejszości. Myślę, że zdecydowana większość społeczeństwa posiłkuje się mniejszym bądź większym kredytem. Nie ukrywam, że ja też. Dlatego między innymi mnóstwo uwagi przywiązywałam do wyboru mieszkania i dewelopera. Nie wyobrażam sobie zakupu mieszkania i żeby przez wiele lat żałować, że zaoszczędziłam tak naprawdę niewiele, a kupiłam coś, co mnie nie zadowala. Stąd decyzja o tym, żeby kupić mieszkanie nowe, no i dokładnie sprawdzić oferty. Wybór padł na https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Dlaczego? Polecenia znajomych, lokalizacja, duży wybór mieszkań (kiedy ja wybierałam :D )a do tego wizualizacje dostępne na stronie dewelopera.

muminka
Forumowiczka

Post autor: muminka » 27 paź 2019, o 13:43

Na całym świecie mieszkania kupuje się na kredyt, bo to się zwyczajnie opłaca. Polska to nie świat, więc bywa to różnie. Chciałam przestrzeć przed kredytami w obcej walucie. Kurs skoczy i zaczyna się płacz i zgrzytanie zębów. Mam kredyt frankowy i doświadczyłam tego na własnej skórze. Wiele nocy przepłakałam, jeszcze więcej nie przespałam, ale bank nie zna litości. Chciałam już sprzedać mieszkanie żeby wyjść z tej matni, ale wtedy na mojej drodze pojawił się prawnik z krakowskiej kancelarii prosperitas, który uświadomił mnie że nie jestem na straconej pozycji. Przedstawili ofertę załatwili wszelkie formalności i sprawa jest w sądzie, a teraz po wyroku TSUE jakby nadzieja i wiara wróciły.

Andy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Andy » 28 sty 2020, o 10:44

Teraz chyba większość osób, które decydują się kupić mieszkanie, kupuje na kredyt właśnie. Bo kogo, z młodych osób stać by wydać 200-300 tysiecy? Nikt nie ma takich pieniędzy. My gdy braliśmy kredyt na mieszkanie, korzystaliśmy z pomocy firmy Credit Consultnig - https://www.facebook.com/Credit-Consulting-114040279972547/. To firma doradcza, która pomaga wybrać optymalny kredyt dla konkretnej rodziny i sytuacji. Dzięki nim, udało nam się wziąć kredyt na korzystnych warunkach, bez nerwów i stresu. Zajmuja sie wszystkimi rodzajami kredytów - niezależnie od kwoty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”