Oszczędzanie, a ogrzewanie

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
mamma999
Forumowiczka

Re: Oszczędzanie, a ogrzewanie

Post autor: mamma999 » 25 paź 2018, o 08:48

Ja chciałabym zacząć oszczędzać na prądzie, ale powiem szczerze, że nawet nie wiem, w jaki sposób dokładnie sprawdzić sobie jego zużycie. Liczę, że strona https://poprostuenergia.pl/jak-obliczyc ... du-w-domu/ mi w tym pomoże, bo jeszcze dodatkowo chcielibyśmy zmienić dostawcę. Zobaczymy, jak nam to wszystko wyjdzie.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 18 lis 2018, o 08:32

Jak chcesz oszczędzać na ogrzewaniu to polecam Ci sie zapoznać z taką oferta jaką posiada ta firma http://tezet.pl/ Mając własny zbiornik jesteś w stanie bardzo dużo zaoszczędzić. Warto będzie sie nad tym zastanowić ponieważ niwelujac rachunki z sieci bardzo dużo pieniążków Ci zostaje, Jest to na pewno lepsze rozwiazanie niz tradycyjna gazówka.

Awatar użytkownika
Milonka
Świeżynka

Post autor: Milonka » 20 lis 2018, o 12:12

Nie musisz nagrzewać każdego pomieszczenia.

miodek
Świeżynka

Post autor: miodek » 25 lis 2018, o 18:08

Ja mam kominek i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie dość, że grzeje, to jeszcze bardzo estetycznie wygląda. Mój kot też bardzo go uwielbia

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 5 gru 2018, o 09:25

Milonka pisze:
20 lis 2018, o 12:12
Nie musisz nagrzewać każdego pomieszczenia.
Dokładnei tak. Moi rodzice,w domu rodzinnym tak właśnie robią. Mam dwójkę rodzeństwa i tylko najmłodszy brat z nimi mieszka. Kilka pokoi stoi po prostu zamkniętych z zakręconymi grzejnikami. Dzięki temu nie grzeją ich niepotrzebnie i trochę zmniejszają koszty. W naszym nowym gniazdku niedawno był robiony montaż kotłowni i centralne ogrzewanie. Ale zamiast kaloryferów mamy podłogówkę. W całym domu jest ciepło, a kaloryfery nie są już zbędnym elementem dekoracyjnym;)

rettvv00
Młodsza Forumowiczka

Post autor: rettvv00 » 10 gru 2018, o 15:38

Spoko sprawa takie oszczedzanie zawsze w modzie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”