Nie mam czasu i ochoty na seks

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Nie mam czasu i ochoty na seks

Post autor: Aga_Krk » 5 maja 2016, o 10:38

Od jakiegoś czasu mam kłopotliwy problem. Nie mam ochoty na seks, a czasu też coraz mniej, bo zmieniłam pracę i wciąż muszę nadrabiać projekty. Macie jakieś sprawdzone metody? Przeczytałam na kobiecość.info, że za spadek libido mogą odpowiadać też choroby kobiece. Nie wiem co mam z tym zrobić... :zawstydzony:

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Nie mam czasu i ochoty na seks

Post autor: kametr » 10 wrz 2016, o 09:44

A może jakieś gadżety erotyczne by pomogły, zwiększyłyby "ochotę". Z doświadczenia wiem, że różnego rodzaju gry erotyczne, gadżety wybrujące, czy nawet bielizna erotyczna pozytywnie wpływa na te sprawy.

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Post autor: Dariana » 12 wrz 2016, o 12:00

My mieliśmy taki ,,kryzys" rok temu. Jemu się chciało ale mi z kolei nie bardzo. Zasypiałam na boku wieczorami ( czesto kładłam się specjalnie spać wcześniej aby on mnie nie zaczepiał i abym nie musiała z nim uprawiać seksu ...). Co nam pomogło? Wyjazd we dwoje na weekend do spa. Kupiliśmy sobie równiez kilka zabawek erotycznych. Nigdy nie sądziłam,ze tak spodoba mi się zabawa wibratorem. Uzywamy go codziennie wieczorem. Jest to moja ulubiona zabawka.
Wibratorów w sklepach w sieci jest cała masa - możesz kupić sobie niewielki wibratorek na palec albo taki z nakładką na łechtaczkę. Fajne są wibratory lelo.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 28 cze 2018, o 07:35

Tak jak Dariana już powiedziała - można spróbować czegoś z asortymenty sklepów internetowych. Ja skorzystałam i kupiłam kilka gadżetów kiedy nie miałam ochoty. Słyszałam też od koleżanki, że dobrze sprawdzają się różnego rodzaju specyfiki. Nie kupisz ich w aptece ale w takim sklepie jak najbardziej. Zobacz, może mają jakieś rozwiązania które Ci się spodobają :)

pancia
Świeżynka

Post autor: pancia » 20 sie 2018, o 13:18

Jeszcze dojdzie do tego że dziewczyna bedzie się zabawiała sama a mąż sam :)

makaraska
Świeżynka

Post autor: makaraska » 28 sie 2018, o 17:57

Czasami źle dobrane pigułki anty mogą powodować spadek libido, sama tak miałam niby czułam się pewnie i cieszyłam się że wreszcie nie muszę się martwić wpadką a jednak nie ciągnęło mnie do zbliżeń... porozmawiałam z ginekologiem i zdecydował się zmienić tabletki na belarę. Po około miesiącu poprawiło się, libido wzrosło do poziomu sprzed brania tabletek w ogóle - czyli zadowalającego i mnie i partnera. A z czasem bywa ciężko ale przecież seks nie musi trwać godzinę, taki szybki też jest ok :)

dakota
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dakota » 2 wrz 2018, o 15:24

Na libido to i dieta ma wplyw. czasami zamiast stosowac jakies tabletki warto pomyslec o zmianie nawykow zywieniowych tak aby nastapilo zwiekszenie poziomu testosteronu.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 28 wrz 2018, o 13:01

Może potrzebujesz odpowiedniego bodźca? mnie na przykład bardzo kręci seks telefon, często z partnerem dzwonimy na seks telefon i odlatujemy w rozkoszy. Warto sie zainteresować tym sposobem zamiast się zamartwiać i zrzucać winę na około.

Mlokos
Świeżynka

Post autor: Mlokos » 8 lis 2018, o 18:12

MYślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie urozmaicenie sypialni ;)

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 13 lis 2018, o 13:26

Wszystko "siedzi" w waszej głowie. A co do zabawek erotycznych, to racja - bardzo podkręcają atmosferę w łóżku. My z mężem mieliśmy wiele wątpliwości co do tego rodzaju zabawek, ale pozwoliły one nam się tak naprawdę otworzyć na siebie... Teraz nie wyobrażamy sobie współżycia bez udziału takich akcesoriów. Nawet zamierzamy kupić taki masturbator https://sexownysklep.pl/masturbatory-fleshlight :) Ciekawe jak się sprawdzi?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”