Brak ochoty na seks po porodzie

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Sesulanka
Młodsza Forumowiczka

Brak ochoty na seks po porodzie

Post autor: Sesulanka » 25 lis 2013, o 22:05

W ogóle nie mam ochoty na seks -podobno to normalne ale mój mąż zaczyna już tęsknić. Kiedy Wam powróciła ochota na seks? Jestem 3 tygodnie po porodzie

Agnieszka_29
Świeżynka

Re: Brak ochoty na seks po porodzie

Post autor: Agnieszka_29 » 25 lis 2013, o 23:43

Cóż za pytanie hihi ;) moja droga trochę Ci minie czasu zanim będziesz miała w ogóle ochotę, dziwie się, że mąż ma ochotę -mały nie daje Wam po d... ??

Bodzia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Bodzia » 26 lis 2013, o 23:55

Przyjdzie Ci ochota jeszcze przyjdzie nic się nie martw Sesulanka :)

Awatar użytkownika
fajnamyszka
Świeżynka

Post autor: fajnamyszka » 1 gru 2013, o 15:29

No niestety mi jeszcze nie powróciła ochota na seks Bodziu :( ciągłe budzenie kilka razy w nocy na karmienie, cały dzień co chwila płacz itd... od jakiś 3 miesięcy się poprawiło ale jesteśmy z mężem tak zmęczeni (synek ma 8 miesięcy), że o seksie nawet nie myślimy. Przynajmniej ja bo mąż podjudza zwłaszcza wieczorami ale nie mam sił nawet o tym myśleć. Dziecko to ciężka próba ale też wierzę, że wszystko wróci do normy jak mały już będzie całkiem przesypiał nocki i w dzień też będzie więcej spokoju

kandy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kandy » 11 gru 2013, o 17:49

Witajcie -to chyba normalne po porodzie -ja urodziłam 2 tyg temu i nie tylko nie mam ochoty na żaden seks ale nie mam ochoty żyć....... :( mała tak daje w kość

moniusia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: moniusia » 21 paź 2014, o 15:29

to normalne , że po porodzie przez pewien czas nie ma się ochoty, zresztą u mnie to tak dzieciaki dają w kość , że w pierwszych tygodniach nawet o tym nie pomyślałam, dopiero później zaczęłam pic zioła na libido Relaks i Przyjemność po kilku miesiącach już było tak jak przed porodem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”