Nietrzymanie moczu

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Nietrzymanie moczu

Post autor: Adminka » 7 paź 2014, o 13:25

Witajcie. Czy któraś z Was zmagała się w trakcie ciąży z problemem nietrzymania moczu? Mnie niestety dopadła ta przykra dolegliwość. Myślałam, że po urodzeniu dziecka problem zniknie, jednak nadal zdarzają się sytuację, że nie udaje mi się utrzymać moczu i popuszczam. Słyszałam, że są jakieś sposoby na to. Leczy się to lekami czy wymagany jest jakiś zabieg chirurgiczny? Pytałam swojego ginekologa o radę, ale zaproponował "babcine" sposoby, które nie pomogły nawet na chwilę. Ćwiczę mięśnie Kegla, ale zdarza się, że zapominam o zaciskaniu mięśni, a wtedy nawet podczas kichnięcia zdarza mi się popuścić.

Aga_Krk
Młodsza Forumowiczka

Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: Aga_Krk » 28 gru 2016, o 10:46

Polecam artykuł: kobiecosc.info/sposoby-na-nietrzymanie-moczu. Tam znajdziesz sporo rad :)

Awatar użytkownika
sabinkaduchess
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sabinkaduchess » 20 paź 2017, o 10:27

Czasem takie sprawy wiążą się z niedoleczonym lub rozwijającym się zapaleniem pęcherza. Nic Cię nie piecze? Kiedy mi się zdarzyła podobna historia to łykałam urofuraginum max i razem z pieczeniem przeszło również nietrzymanie moczu.

krolewna
Świeżynka

Post autor: krolewna » 15 lis 2017, o 22:53

witam w klubie :D ja czesto popuszczalam mocz podczas zapalenia pecherza a teraz pojawilo mi sie nietrzymanie moczu po porodzie silami natury... kegla cwicze intensywnie, zakladam takie wklady i mysle zeby udac sie na elektrostymulacje.. podobno daje dobre efekty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”