Co mam zrobić??

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Dusia69
Świeżynka

Co mam zrobić??

Post autor: Dusia69 » 27 wrz 2014, o 17:25

Witam, mam problem a odnośnie mój mąż od kilku tygodni nalega by urozmaicić nasze pożycie seksualne, proponował różnego typu sex zabawki oraz sex analny ale Ja nie jestem skłonna do takich rzeczy i traktuje jego propozycje jako żart ale wiem że On mówi to na serio ale nie wiem co mam zrobić więc obracam to wszytko w żart :/

Co mam zrobić? Mam spróbować wbrew swojej woli?? :/
Czy po prostu wyjaśnić Mu że nie jestem narazie gotowa ma takie rzeczy??
Jak sądzicie, co mam zrobić w tej sytuacji?? :)
Proszę o pomoc i waszą rade :)

Małgosia
Świeżynka

Re: Co mam zrobić??

Post autor: Małgosia » 27 wrz 2014, o 21:39

Myślę, że szczera rozmowa z nim by wiele dała. Powiedz mu, że nie jesteś jeszcze gotowa, co nie oznacza, że w przyszłości nie będziesz. Podkreśl to, by miał jakąś nadzieję na przyszłość, bo przecież może kiedyś sama zachcesz czegoś nowego. ;)

Pozdrawiam

CoolMama
Świeżynka

Post autor: CoolMama » 6 paź 2014, o 23:25

A ja myślę, że warto spróbować, pewnie będą z tego same przyjemności i korzyści, zarówno dla niego jak i dla Ciebie :)

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 12 mar 2018, o 20:54

Może pójdzcie na rozsądny kompromis? Ja proponuje takie rozwiązanie abyście spróbowali zadzwonić na sex telefon. Zabawiajcie się ze sobą w akompaniamencie westchnien pani po drugiej stronie słuchawki. Zawsze to jakies urozmaicenie pożycia bez nadmiernych pośiweceń z waszej strony :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”