Antykoncepcja po ciąży

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Jestella
Młodsza Forumowiczka

Re: Antykoncepcja po ciąży

Post autor: Jestella » 23 kwie 2019, o 15:49

Myśle że najlepszym rozwiązaniem będzie jak pójdziesz do swojego lekarza i on na pewno coś dla ciebie wybierze odpowiedniego. Więc jak już nie karmisz to zrób ten pierwszy krok. Ja sam po urodzeniu dziecka stosuję pigułki i one bardzo pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Chociażby dlatego że PMS mi nie dokucza i miesiączki nie są już takie kłopotliwe jak wcześniej.

Alina
Świeżynka

Post autor: Alina » 28 kwie 2019, o 17:45

A jakie pigułki bierzesz?

paramonta
Forumowiczka

Post autor: paramonta » 5 cze 2019, o 16:52

Nie wiem jakie ma Jestella ale ja swoje vines śmiało mogę zachwalać, biorę je od mniej więcej 2 lat i mimo że mają niską dawkę hormonów nie zaliczyłam wpadki a toleruje je o wiele lepiej niż moje poprzednie, jeszcze te starej generacji, nie mam tkliwych piersi ani głowa mnie nie boli tak często

Kaya88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kaya88 » 14 sie 2019, o 12:30

Ja zabezpieczam się diafragmą caya, bezpieczna metoda zarówno dla mamy jak i taty ;p i oprócz ciąży chroń również przed chorobami, o które nie trudno po ciąży.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 13:00

U mnie od porodu i pierwszych zbliżeń do teraz czyli już jakiś rok sprawdza się diafragmą typu caya

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 1 lis 2019, o 16:25

Ja kiedy skończyłam karmić piersią zaczęłam brać belarę. dobrze się po tych tabletkach czuję, żadnych objawów ubocznych, a nawet cykl mi unormowały

DejziTwist
Młodsza Forumowiczka

Post autor: DejziTwist » 4 gru 2019, o 12:12

Ja zaczełam zabezpieczać się błona dopochwową typu diafragma, jest to taki kapturek który aplikuje sie przed każdym stosunkiem wraz z żelem plemnikobójczym, fajnie zabezpiecza również przed infekcjami

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 17 cze 2020, o 10:23

ja po ciąży szybko założyłam spirale, później bardzo schudłam i źle się czułam, pomyślałam, że spirala może być tym powodem, ponieważ stale ją ,,odczuwałam”… Poszłam do innego ginekologa niż ten, który zakładał spiralę, stanowczo stwierdził, że powinnam ją usunąć, tak też zrobiłam. Po kilku tygodniach czułam się dużo lepiej, nie miałam już podobnych odczuć i nawet przytyłam Dobry ginekolog to podstawa, dlatego ja polecam wam lekarz który mną się zajmuje lek. lek. Krzysztof Herman – przyjmuje w Babka Medica w Warszawie

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 22 lip 2020, o 11:33

myślę, że najpierw trzeba zbadać się czy wszystko jest okej i wtedy lekarz zaproponuje różne metody zabezpieczenia, jeśli chodzi o badania ginekologiczne USG to polecam przychodnię Multimed – nowocześnie wyposażona, na miejscu doskonali specjaliści, czysto i miło, ponadto oferują również wiele innych badań usg i nie tylko, ja ostatecznie zdecydowałam się na spiralę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”