Nie mam ostatnio ochoty na seks oralny -mąż nie rozumie

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
rezolutna
Forumowiczka

Re: Nie mam ostatnio ochoty na seks oralny -mąż nie rozumie

Post autor: rezolutna » 25 cze 2018, o 18:45

Rozmowa jest ważna i jasne postawienie sprawy, że ta forma miłości ci nie odpowiada, nie bedziesz się zmuszać . W zamian zaproponuj mężowi zobaczenie propozycji Sexsownysklep.pl Może zaineresują was gadżety, które razem zaakceptujecie. A propozycji naprawde znajdziecie dużo.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 27 cze 2018, o 12:46

Próbowałaś może korzystać ze środków dostępnych bez recepty na libido? Taki możesz zamówić w większości sklepów erotycznych. Jeśli takie środki nie pomogą to chyba pora na wizytę u seksuologa.

dakota
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dakota » 2 wrz 2018, o 15:25

Zamiast srodkow na libido moze po prostu zmienic diete i troche uregulowac norme testosteronu. Tylko, ze autorka mowi tu o jednym typie seksu - skoro nie lubi orala, to moze po prostu zaproponowac mezowi cos, co oboje bedziecie lubiec :)

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 15 lis 2018, o 18:31

Zgadzam sie ze rozmowa i szczerosc jest bardzo wazna. Kazdy zwiazek przechodzi jakies trudne okresy ale mozna temu zaradzic. Poczytajcie sobie wiecej o tym tutaj https://psychoterapiacotam.pl/kryzys-w-malzenstwie/ Wedlug mnei swietny artykul Najbardziej poruszylo mnie jego zakonczenie :To co mnie zawsze wzrusza to widok dwójki staruszków idących za rękę po parku, czego życzę w przyszłości Państwu i sobie." Mysle ze daje to do myslenia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”