Strona 1 z 1

dieta odchudzająca

: 13 mar 2018, o 13:50
autor: KaskaMucha2
Hej! Jaka dieta odchudzająca jest Waszym zdaniem najlepsza? Chciałabym zrzucić tak z 5 kg ale bez efektu jojo. Zależy mi też na wprowadzeniu zdrowych nawyków. Jakie diety Wy stosujecie?

Re: dieta odchudzająca

: 14 mar 2018, o 14:17
autor: dream_big
Zdrowe odzywianie ;) czyli żadna dieta, najlepiej zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i waga sama pójdzie w dół.

Re: dieta odchudzająca

: 20 mar 2018, o 13:40
autor: Wiskaa@
Najlepsza będzie zrównoważona dieta połączona z wysiłkiem fizycznym. Lepiej chudnąć regularnie bo tak moim zdaniem jest o wiele zdrowiej. Bardzo fajnym rozwiązaniem może być dieta sokowa. Pozwala ona przede wszystkim na oczyszczeniu organizmu z toksyn. Możemy ją dostosować do swoich możliwości i wybrać detox sokowy dla początkujących lub dla zaawansowanych.

Re: dieta odchudzająca

: 18 maja 2018, o 15:12
autor: laleczka
Jeżeli chcesz dobrze chudnąć, to tylko ćwiczenia i dobrze dobrana zbalansowana dieta :) tutaj mozesz znaleźć dietetyka w twoim mieście https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk Ten ranking posiada bardzo duzy wybór specjalistów do których możesz się udać po poradę lub ułozenie diety :)

Re: dieta odchudzająca

: 29 maja 2018, o 08:17
autor: domi78
Wiele razy słyszałam i czytałam że nie ma takiej diety gdzie można schudnąć. Trzeba dobrze poszukać i pracować nad sobą, samo nic nie przyjdzie. Ja też wielokrotnie próbowałam różnych diet i codziennie ćwiczyłam, nie było takich efektów woow, dopóki nie trafiłam na dietę dr. Dąbrowskiej. Już po tygodniu zauważyłam zmiany na lepsze. Przepisy i wszelkie porady i wskazówki znajdziecie na stronie żyj zdrowiej warto spróbować bez wyrzeczeń :)

Re: dieta odchudzająca

: 5 cze 2018, o 16:02
autor: karin
A trening personalny? Myślicie, że warto poprzeglądać strony tego typu: http://wswietnejformie.pl/trening-personalny-wroclaw/ i znaleźć odpowiedniego trenera, dopasowanego do swoich możliwości? Nie wiem już co robić, aby zgubić parę kilo - siłownia, basen, dieta... i nic.

Re: dieta odchudzająca

: 20 cze 2018, o 18:40
autor: ewelinnna
Żadna dieta odchudzająca tylko po prostu zdrowe odżywianie ;) Zwracaj uwagę na to, żeby jeść jak najmniej przetworzone jedzenie, dużo warzyw, owoców itd, a waga sama zacznie lecieć na łeb na szyję ;)

Re: dieta odchudzająca

: 29 cze 2018, o 22:54
autor: Nikolll
A nie byłoby właśnie lepiej zaufać jakiemuś dobremu dietetykowi? Nie wiem czy wiecie ale niewłaściwie dobrana dieta może narobić więcej szkód w organizmie niż pożytku. Polecam właśnie z tego powodu konsultację z bardzo dobrym dietetykiem z Warszawy http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Panią Elżbietą świetny specjalista, dietetyk z powołania potrafi poradzić sobie nawet z niemożliwą sytuacją. Pani Elżbieta pomogła mi zrzucić już około 10 kilo i czuje się naprawdę dobrze z tym.

Re: dieta odchudzająca

: 12 lip 2018, o 08:37
autor: EllenRipley
A może powiesz coś na temat kwoty jaką trzeba zapłacić za wizytę u dietetyka? Jeśli weźmie się jeszcze pod uwagę, że każdego dnia trzeba kupować zdrowe produkty, które niejednokrotnie sporo kosztują i do tego poświęcać czas na gotowanie, to już chyba lepiej zdecydować się na catering dietetyczny, który w wielu przypadkach jest opcją tańszą, a do tego naprawdę bardzo wygodną. Ja korzystałam z WygodnejDiety przez kilka miesięcy, efekty były świetne, bo schudłam ponad 15 kg. Dieta z dostawą do domu jest jedną z najlepszych możliwości, szczególnie jeśli trafi się na tak sprawdzoną firmę. :spoko: