Jak odchudzać się zimą?

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
ewelinaklucz
Świeżynka

Re: Jak odchudzać się zimą?

Post autor: ewelinaklucz » 18 wrz 2018, o 12:01

Zimą to ja zawsze szybciej chudnę, bo nie jem dużo lodów i chętniej chodzę na siłownie. Latem przez upały często odpuszczam treningi.

Awatar użytkownika
witter
Świeżynka

Post autor: witter » 20 wrz 2018, o 13:25

A mnie właśnie zimą nie chce się chodzić na siłownie, do klubów itd. Jak pomyślę, że mam targać dużą torbę sportową przez błoto i zaspy, a potem wychodzić zgrzana na zimne powietrze, to od razu mi się odechciewa. Ale to chyba tylko ja tak mam, że zimą ćwiczę w domu ;) Poza tym zimą jem suplement chromu, by nie podjadać słodyczy. Jem dużo pełnoziarnistych posiłków 5 razy w ciągu dnia, piję dużo herbat z acerolą, owocami leśnymi itd. Unikam chorób i trzymam wagę w ryzach :)

Bertek
Świeżynka

Post autor: Bertek » 8 paź 2018, o 19:35

Chyba najlepiej będzie zapisać się na jakiś fitness

biznesmama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: biznesmama » 23 paź 2018, o 14:34

Zimą też można ćwiczyć (np. biegać?) na dworze zwłaszcza, że w ostatnich latach śniegu jest tyle co na lekarstwo. Ważne, żeby mieć odpowiednie buty, w których się nie poślizgnie, no i jakąś apkę albo zegarek sportowy. Odkąd zaczęłam ćwiczyć częściej i dłużej, zainwestowałam z zegarek Suunto na Zegarownia.pl. Ceny mają w porządku, a po wpisaniu kodu ,,zlapdystans'' dostałam dodatkowe 10 % zniżki :)

Witkacka
Świeżynka

Post autor: Witkacka » 29 paź 2018, o 19:37

Zima to dobry czas, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów i na wiosnę mieć niezłą formę.

Awatar użytkownika
Motherka
Świeżynka

Post autor: Motherka » 31 paź 2018, o 15:02

Ćwicz w domu, możesz zainwestować w rowerek stacjonarny.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 31 paź 2018, o 15:40

zimą polecam ćwiczenia w domu. Mi udało się znaleźć ciekawe apliakcje do ćwiczeń w domu na https://lenovozone.pl/blog/5-aplikacji-cwiczen-w-domu/. Dzięki nim znacznie łatwiej się zmotywować do codziennej aktywności :)

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 31 paź 2018, o 22:32

Prosta sprawa, wystarczy sobie kupić sprzęt do ćwiczeń do domu (tu np. https://www.marbo-sport.pl/ ) i konsekwentnie ćwiczyć. Wiem że czasami się nie chce, ale trzeba sobie wyrobić tę rutynę :)

JanNowakowski
Świeżynka

Post autor: JanNowakowski » 4 lis 2018, o 20:33

ja polecam ćwiczenia i dietę a najlepiej to ćwiczenia z kuleczki gejszy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”