Jak odchudzać się zimą?

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak odchudzać się zimą?

Post autor: fajerwerka » 30 lis 2017, o 06:40

odchudzać tzreba się z głową i najlepiej jest to robić pod okiem jakiegoś specjalisty, który ułoży nam dietę odpowiednią dla naszego organizmu. Pamiętam jak moja koleżanka się odchudzała i ona praktycznie nic nie jadła i później jak wróciła do swoich ulubionych fast foodów to co zjadła to już miała zaparcia i wzdęcia. Dlatego nie można mieć takiej diety. Trzeba jeść wszystko ale w małych ilościach. Dobrze, że ten dicopeg 10g jej pomógł, nie musi się przynajmniej męczyć z tymi problemami trawiennymi

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 16 gru 2017, o 17:21

to ewidentnie na odchudzanie trzeba miec patent i niczego nie robic bez sensu, bo to tak czy inaczej odbije sie pozniej niefajnym echem. ja z racji tego ze nie mam czasu zajmowac sie swoja dieta (a moze to i dobrze ;p) korzystam z cateringu dietetycznego. w macro bios bar opracowali diete w linii slim no i zniej korzystam. mam codziennie przygotowane swieze jedzenie, jem regularnie i nie czuje glodu i co najwazniejsze chudne!

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 15 sty 2018, o 11:10

W zimie szczególnie warto zwracać uwagę na to, co zjada się każdego dnia. Większość osób rusza się w tym okresie w dużo rzadziej, co w połączeniu choćby z siedzącym trybem pracy może dać niezbyt korzystne rezultaty. Ja od paru miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego Wygodna Dieta i póki co moja waga stopniowo maleje. Ja sama nie muszę martwić się koniecznością przygotowywania zdrowych posiłków, a do tego każdego dnia mam okazję skosztować czegoś nowego. Taki catering dietetyczny działa w wielu miastach. Nie mogę się już doczekać wiosny, by dietę połączyć z aktywnością fizyczną. Efekty będą jeszcze lepsze.

:ciezar:

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 6 cze 2018, o 13:45

Witam, czy ktoś z Was korzystał z dietetyka online? Jak wygląda taka współpraca? Chciałabym mieć profesjonalnie ułożoną dietę, niestety mieszkam w takiej okolicy gdzie nie ma dietetyka. Moja koleżanka z pracy poleciła mi usługi dietetyka online. Ponoć układa dobre i skuteczne diety. No i nie wiem co robić, dlatego pytam o Wasza opinię.

Awatar użytkownika
murak
Świeżynka

Post autor: murak » 14 cze 2018, o 21:45

To jest dobre pytanie, bo zima to trudny okres, by dbać o linię. Ja wtedy głównie ćwiczę w domu, bo nie chce mi się człapać na siłownię w błocie i przez zaspy śniegu. Mam w domu kilka urządzeń, które zastępują mi siłownię. Oczywiście, są hardkorzy, którzy ćwiczą na zewnątrz w termoaktywnych ciuchach, ale ja się do nich nie zaliczam - gdybym spróbowała, skończyłabym z zapaleniem płuc. Z jedzeniem gorzej, bo do pracy zwykle zabieram jogurty, owoce i inne takie, a zimą wolę nie jeść zimnych rzeczy, a z owocami jest trudno. Zwykle wtedy sięgam po orzechy oraz przekąski z nasionami chia.

ewelinnna
Świeżynka

Post autor: ewelinnna » 20 cze 2018, o 18:34

U mnie pomaga wykupienie karnetu na całe 3 miesiące :D Potem mi już szkoda pieniędzy żeby nie chodzić haha

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 24 cze 2018, o 09:59

ja już nie odchudzam na własna, rękę, bo to u mnie zawsze źle się kończyło. Teraz jeszcze mam potworny stres przez pracę i raptem cały czas tylko mam biegunki i bulgotanie w brzuchu, stosuję na to inteste, po tygodniu coraz lepiej się czuję, a to wszystko dzięki maslanowi sodu, mam nadzieję tylko,że będzie coraz lepiej, bo ten preparat faktycznie mi pomaga :)

teresza
Świeżynka

Post autor: teresza » 21 lip 2018, o 22:20

Dla mnie zima jest czasem zwiększonej motywacji by chodzić na siłownię właśnie.

Andrzejx29
Świeżynka

Post autor: Andrzejx29 » 28 sie 2018, o 16:36

Moja żona zeszłej zimy bardzo schudła dzięki siłowni i diecie. Przede wszystkim mniejsze posiłki, brak słodyczy, gazowanego. Gdy chciała coś podjeść to warzywa ;) Co więcej zamiast stresy, czy gniewy zajadać słodkościami to piła sok z aloesu bio. Efekty po kilku miesiącach niesamowite!!!

kunicka
Świeżynka

Post autor: kunicka » 10 wrz 2018, o 08:10

Zimą mam taki problem, że nie chce mi się biegać bo powietrze jest zbyt mroźne, a jem więcej bo inaczej ciągle mi zimno :( Wtedy zostają mi tylko jakieś ćwiczenia w domu, ewentualnie siłownia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”