Jak odchudzać się zimą?

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak odchudzać się zimą?

Post autor: Beata Wer » 16 gru 2016, o 10:04

Moim zdaniem takie odchudzanie na zawołanie nie ma sensu. Powinniśmy najpierw rozwikłać zagadkę naszego organizmu,dowiedzieć się dlaczego tak dużo przytyłyśmy,dlaczego mamy takie problemy żeby teraz te wagę różnie szybko stracić. Może to jakieś skoki hormonalne, może tarczyca a może całkiem inna przypadłość która w ten sposób się objawia. Może to PCOS. Objawy mogą pojawiać się już w okresie dojrzewania ale też i później kiedy się tego nie spodziewamy.

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 17 sty 2017, o 20:21

W zimie można tak samo efektywnie chudnąć jak o innej porze roku,trzeba tylko wiedzieć jak. Można tak samo jak latem pić soki wyciśnięte z różnych owoców, zarówno z tych miękkich jak truskawka czy banan jak i cytrusów. Możemy kupować owoce mrożone tak samo zdrowe i polecane w zimie i wyciskać z nich zdrowe,pożywne soki,mieszając je z różnymi dodatkami.

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 22 lut 2017, o 11:07

Trochę samozaparcia małe zmiany w diecie i ruch :) Czy to zima czy inna pora roku zawsze się sprawdza. Ja dodatkowo stosuje naturalny suplement therm line fast, żeby troszeczkę przyspieszyć spalanie tłuszczyku :) Połeczenie tych trzech elementów to sukces murowany :zakoch:

Awatar użytkownika
Beatrice
Świeżynka

Post autor: Beatrice » 3 mar 2017, o 11:12

Ehh, te pytania mnie rozwalają, najlepiej najeść się tabletek i po kłopocie... otóż odpowiedź jest b. prosta, trzeba się ruszyć z kanapy i zacząć uprawiać sport! bieganie, rower, basen, jest tyle opcji przecież :P

krolcia
Świeżynka

Post autor: krolcia » 24 mar 2017, o 08:57

Odchudzanie zimą różni się znacząco od tego np. latem. Powiedziała mi ostatnio moja dietetyczka i poleciła mi artykuł na stronie http:/dietoteczka.pl/odchudzanie-zima. I faktycznie korzystając z rad zawartych w artykule poradziłam sobie z zadaniem i schudłam jakieś 8 kilo przez zimę. I kto powie, że się nie da! :)

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 17 lip 2017, o 17:15

Moim zdaniem nie ważne czy zima czy lato - trzeba jeść z głową żeby schudnąć. Najlepszym rozwiązaniem jest zbilansowana i dobrze dobrana dieta. Ja zdecydowałam się na catering dietetyczny od firmy Nutridieta. Mają kilka rożnych diet do wyboru. Zamawiam sobie dietę 1500 kalorii . Dania są smaczne i estetycznie zapakowane. Takie gotowe posiłki sa dobrze dobrane pod względem kalorii - nie trzeba już liczyć ile zjeść, aby nie przytyć.

salthouse
Świeżynka

Post autor: salthouse » 20 lip 2017, o 11:02

Ja wybrałam wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną dr Ewy Dąbrowskiej. Przeczytałam na wp o jej pozytywach i znalazłam zimowy turnus w fajnym ośrodku w Inowrocławiu:)

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 16 sie 2017, o 11:52

Chyba najrozsądniejszym pomysłem byłoby skorzystanie z jakiejś siłowni i prowadzenie rozsądnej diety.

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 12 paź 2017, o 22:03

Czasami wystarczy zmiana nawykow zywieniowych i waga zaczyna sama spadac. U mnie glownym problemem bylo nieregularne jedzenie i mala ilosc spozywanej wody.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 22 lis 2017, o 16:16

Najlepiej wykorzystać jednak te ciepłe okresy kiedy możemy wyjść z domu i się poruszać. Ja w tym roku połączyłam przyjemne z pożytecznym bo kupiłam rower dla synka i po prostu razem jeździliśmy na jakieś wycieczki. On się cieszył i nie siedział w domu znudzony a mi centymetry spadały :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”