Co jeść aby się najeść i nie przytyć?

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
dorika
Młodsza Forumowiczka

Re: Co jeść aby się najeść i nie przytyć?

Post autor: dorika » 13 mar 2018, o 11:32

Dobrym nawykiem jest wprowadzenie błonnika do diety, połowa moich koleżanek w pracy odchudza się z colonem slim, błonnik ma te wlaściwości że zapycha zolądek i przez to je się duzo mniej bo nie chce się jeść, a tam też dodatkowo chęć na słodycze się zmniejsza, a to niestety chyba największy grzeszek przy odchudzaniu

ewelinnna
Świeżynka

Post autor: ewelinnna » 20 cze 2018, o 18:41

U mnie robotę robią warzywa :D najem się konkretnie, waga nie skacze jak szalona a ja zadowolona na kanapie nie mam ochoty już nic jeść :D

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 wrz 2018, o 07:51

najlepiej wprowadzić zasady zdrowego żywienia :) jeśli samemu się nie wie jak to zrobić prawidłowo, zawsze poże w tej kwestii pomóc dietetyk. Potem już to leci z przyzwyczajenia. Zdrowy tryb życia jest fajny wbrew tego co uważają jego przeciwnicy. Jak się trzyma kilku podstawowych zasad i jest się jeszcze aktywnym fizycznie, to niezdrowe odstępstwa jedzeniowe raz na jakiś czas w żadnym stopniu nie szkodzą

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 4 paź 2018, o 07:59

W moim odczuciu od pewnego czasu słowo pizza jest synonimem bylejakości i jedzenia na tzw. "odczepne”. Już jakiś czas temu zmieniłam nawyki żywieniowe i przerzuciłam się na dania wegetariańskie. Te serwowane w restauracji Akademia w Warszawie to prawdziwe arcydzieło. Risotto z grzybami i parmezanem… pychota.

Awatar użytkownika
Motherka
Świeżynka

Post autor: Motherka » 31 paź 2018, o 15:01

Najlepszym sposobem jest ryż i kurczak, które nie mają zbyt wielu kCal. Omijaj przede wszystkim sery żółte.

mafinka
Świeżynka

Post autor: mafinka » 50 min temu

ja to jem sporo nabiału i tak naprawdę nie zdarzyło się żeby kiedykolwiek mi zaszkodził. Nawet mam wrażenie, że moja talia jest szczuplejsza. Czyli tak naprawdę dwa w jednym :) Zdrowo jem i chudnę, ale fakt lubię spożywać nabiał i wszelkiego rodzaju serki i twarożki i to nie tylko na śniadanie. W pracy też czy wieczorkiem lubię wyjąć serek od polmlek i się nim zajadać

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”