Obwisła skóra

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Obwisła skóra

Post autor: Adminka » 7 paź 2014, o 13:23

Witam wszystkich. Bardzo proszę o radę: prawie rok temu zostałam mamą cudownego chłopczyka, jednak pamiątką po ciąży jest nie tylko mój synek, lecz także obwisła skóra. W ciąży przytyłam ponad 20kg, po urodzeniu dziecka przez kilka miesięcy miałam nadwagę, ale w końcu udało mi się jej pozbyć. Jednak skóra nie powróciła na miejsce. Wygląda strasznie. Wstydzę się komukolwiek pokazać. Noszę bardzo luźne ciuchy, które zakryją falującą podczas chodzenia skórę, ale i tak mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą. Znacie jakieś sprawdzone sposoby na obwisłą skórę?

Wysimirska
Forumowiczka

Re: Obwisła skóra

Post autor: Wysimirska » 21 paź 2016, o 11:35

Jak macie problem z obwisłą skórą twarzy i ogólnie chcecie ją odmłodzić to polecam Wam ten zabieg oksybrazji.

grzes33
Świeżynka

Post autor: grzes33 » 26 cze 2018, o 11:11

Tylko ile ten zabieg kosztuję. Najlepiej byłoby jakby takie zabiegi były refundowane przez polskie państwo czyli NFZ.

Awatar użytkownika
bronka
Świeżynka

Post autor: bronka » 27 cze 2018, o 10:52

Bielizna modelująca czy kremy ujędrniające są jakimś rozwiązaniem na początek. Do tego należy włączyć picie wody oraz nieco intensywniejszą aktywność fizyczną, a skóra zacznie się "wchłaniać" i zabiegi staną się niepotrzebne. Nie każda może sobie pozwolić na wydawanie kupy kasy na medycynę estetyczną, a moim zdaniem własna ciężka praca nad sylwetką przynosi większą satysfakcję.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 21 wrz 2018, o 16:26

Wiele można skorygować odpowiednią bielizną, pod warunkiem, że właśnie zostanie dobrze dobrana. Od tego bym zaczęła, a w między czasie można ćwiczyć i pracować nad swoim ciałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”