Problem z przebarwieniami skórnymi

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Problem z przebarwieniami skórnymi

Post autor: Adminka » 7 paź 2014, o 13:22

Drogie mamy. Czy możecie polecić jakieś zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które można wykonywać w trakcie ciąży? Niestety wiele z nich jest zakazanych. Mam problem z przebarwieniami skóry, które wyglądają naprawdę nieestetycznie i chciałabym się ich pozbyć. Mam też wrażenie, że przez zmiany hormonalne stają się one coraz bardziej widoczne. Jednak zarówno zabiegi laserowe, jak i różnego rodzaju peelingi odpadają. Może któraś z Was miała podobny problem? Może jeśli nie zabiegi, to jakieś kosmetyki na przebarwienia?

Wysimirska
Forumowiczka

Re: Problem z przebarwieniami skórnymi

Post autor: Wysimirska » 3 lut 2017, o 15:57

Na przebarwienia dobrze działa preparat cosmelan. Poczytajcie sobie o nim . Siostra miała właśnie w tym poznańskim centrum urody robiony ten zabieg i efekt jest widoczny i jest super. Przebarwienia tak się wybieliły, że trzeba się dobrze przyjrzeć, zeby coś zobaczyć.

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 14 lut 2018, o 19:49

Mi w zeszłym roku po wakacjach zaczely pojawiac sie na twarzy dziwne plamy. Poczatkowo troche lekcewazylam, ale teraz w grudniu po powrocie z nart - znowu ten sam problem i to ze zdwojona siłą. Niestety jak sie okazalo jest klopot z pigmenctacja i zaproponowali mi w klinice taka terapie lampami. Zwiększa się intensywność produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny, co wplywa na kondycje skory. Za tydzien bede miala pierwsza wizyte. Mialyscie kiedys cos takiego? Podobno metoda jest kompletnie bezinwayjna, niebolesna a nawet dziala relaksujaco - naprawde?

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 21 cze 2018, o 08:20

to pewnie od słońca, wiem bo też to miałam ale smarowanie olejkiem bio oil przyniosło pozytywne efekty, teraz ich już nie widać

wojas123
Świeżynka

Post autor: wojas123 » 20 wrz 2018, o 13:27

Na takie przebarwienia najlepsze są zabiegi u kosmetyczki. Dlatego warto przynajmniej raz w miesiącu pójść i po zabiegach skóra powinna dużo lepiej wyglądać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”