Fitness dla mam z dziećmi

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
koteczek1992
Świeżynka

Fitness dla mam z dziećmi

Post autor: koteczek1992 » 6 lis 2014, o 15:33

Witam serdecznie wszystkie panie. Moje dziecko ma już pół roku, a ja chciałabym wrócić do aktywności fizycznej. Zastanawiałam się więc, czy nie zapisać się na zajęcia dla mam z dziećmi. Jednak nie wiem czy to dobry pomysł. Czy któraś z udzielających się tutaj mam chodziła na takie zajęcia? Jakie są Wasze doświadczenia w tej dziedzinie ? Uważacie że warto ? Nie wiem czy na takich zajęciach będę miała wystarczająco możliwości żeby się poruszać, zamiast zajmować nieustannie dzieckiem. Możecie polecić jakieś kluby z takimi zajęciami w Poznaniu ?

teresza
Świeżynka

Re: Fitness dla mam z dziećmi

Post autor: teresza » 21 lip 2018, o 22:21

Ja w sumie nie wiem czy są zajęcia gdy mamy tak małe dziecko ze sobą.
______
Karboksyterapia

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 6 sie 2018, o 14:03

Wiem, że na pewno są takie specjalne zestawy ćwiczeń, ale nie wiem, czy są takie kluby i jeszcze dodatkowo: nie wyobrażam sobie, żeby przy większej grupce mam z dziećmi to była chwila przyjemności :D myślę, że mogłoby być głośno i bardzo wesoło :D

pancia
Świeżynka

Post autor: pancia » 24 sie 2018, o 11:49

Nie wiem czy takie zajęcia przyniosą wymierne korzyści, bardziej będziesz biegała na maluchami które sie będą ganiać niż samo ćwiczenie..

czanka
Świeżynka

Post autor: czanka » 27 sie 2018, o 23:45

Bardzo dobry pomysł :) Uważam, że prawidłowe nawyki powinno się kształtować od najmłodszych lat. Czym skorupka za młodu...

marika123
Świeżynka

Post autor: marika123 » 12 wrz 2018, o 13:32

Wydaje mi się, że w internecie są takie filmiki, jak wykonywać ćwiczenia z dziećmi. Uważam, że fajna sprawa, można się zainspirować.

Bertek
Świeżynka

Post autor: Bertek » 8 paź 2018, o 19:37

U mojej żony na siłowni jest specjalny kącik zabaw dla dzieci

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”