Suplementacja - jest ok czy nie?

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Bryłka83
Forumowiczka

Suplementacja - jest ok czy nie?

Post autor: Bryłka83 » 7 paź 2017, o 20:55

Hejka,
co sadzicie na temat suplementacji? Wspomagacie sie w odchudzaniu jakimis suplementami diety, czy nie uznajecie takich 'wspomagaczy'? Ja uwazam, ze wszystko jest dla ludzi i z umiarem - tak jest prosciej i szybciej mozna uzyskac oczekiwany efekt. Tylko trzeba trafic na dobry sklep i dobrych doradcow, ktorzy pomoga - a nie zaszkodza. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

basienka
Forumowiczka

Re: Suplementacja - jest ok czy nie?

Post autor: basienka » 28 lis 2017, o 10:35

Ja biorę tylko regularnie takie na ochronę wątroby. Bardzo fajnie się sprawdzają :)

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 1 sty 2018, o 13:05

Ja wlasciwie to nie korzystam. Z tego rodzaju środków regulujacych prace organizmu to biore jedynie dicopeg 10g i to z polecenia dietetyka, bo wlasnie przez ciagle odchudzanie nabawilam sie tylko klopotow z jelitami ;/ musze uregulowac metabolizm zanim zaczne nowa diete

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 19 sty 2018, o 18:14

Suplementacja to nie najlepszy pomysł,według wielu badań wiadomo,że wcale ona nie pomaga,a w niektórych sytuacjach może tylko zaszkodzić najlepiej korzystać z naturalnych produktów,pochodzących z natury i będących tolerowanymi przez nasz organizm.Warto zajrzeć sobie do sklepu magvita, który oferuje swoim klientom produkty z orzecha kokosowego,pochodzącego z organicznych upraw na Fidżi.Możemy u nich dostać cukier kokosowy,100% naturalny słodzik,mogący być zamiennikiem naszego białego cukru.Możemy nim słodzić kawę,herbatę,używać go do pieczenia i gotowania.To co najważniejsze,w jego składzie jest spora zawartość potasu,magnezu,cynku i żelaza,oraz Wit.B1, B2,B3 i B6.jest też w sprzedaży mąka kokosowa,śmietanka i wiele innych produktów z zawartością witamin i mikroelementów,o wiele lepiej przyswajalnych niż te zawarte w suplementach.

gargamas
Forumowiczka

Post autor: gargamas » 3 lut 2018, o 12:04

Wydaje mi się, że odpowiednia suplementacja jest jak najbardziej w porządku. Trzeba tylko dobrze wybrać preparaty, które się stosuje. Moim zdaniem na przykład świetnym rozwiązaniem jest amlan forte, który zawiera agrest indyjski i na prawdę bardzo dobrze wspomaga metabolizm. Dodatkowo redukuje możliwość powstania efektu jo-jo i radzi sobie także z redukcją cellulitu. Moim zdaniem to chyba aktualnie najlepszy środek tego typu i z tego co mówiła mi znajoma dzięki niemu w miesiąc zrzuciła ponad 4lg, a to na prawdę wielki sukces!

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 18 cze 2018, o 11:02

Jeśli stosuje ktoś takie produkty rozsądnie, to według mnie nie ma w tym nic złego. Z pewnością warto jest suplementy stosować przede wszystkim w przypadku gdy sporo ktoś ćwiczy. Mimo wszystko jeśli trzyma się ktoś dość rozsądnej diety, to raczej nie musi stosować dodatkowej suplementacji. Ja sam stosuję catering dietetyczny i w sumie mam się z nim bardzo dobrze. Dużo łatwiej jest mi z nim utrzymywać wagę. ;)

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 30 lip 2018, o 09:20

Tak, jasne, że suplementacja ma sens. Odpowiednio dobrane suplementy do naszych potrzeb mogą zdziałać wiele dobrego. Oczywiście, wtedy kiedy złączymy je z odpowiednią dietą i treningami. Zauważyłam, że ostatnio coraz więcej osób zastanawia się nad tym, czy odżywki na masę mięśniową są dobrym rozwiązaniem, rezygnując tym samym z ćwiczeń. Jestem ciekawa, co wy sądzicie na ten temat? Jakie macie podejście?

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 2 sie 2018, o 09:32

Suplementacja nie jest zła. Ale nie można zakładać, że od samych suplementów nasza sylwetka się poprawi. Odchudzanie to długi proces i lepiej przeprowadzić go na spokojnie, żeby uniknąć efektu jojo. Warto zmienić nawyki żywieniowe.

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: liliputek » 7 sie 2018, o 14:48

Ja z suplementów stosuję tylko Neoglandynę, na suchą skórę. To jest na bazie oleju lnianego i z ogórecznika, ma sporo kwasów omega :) mi bardzo pomaga :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 8 paź 2018, o 11:58

Aby efekty były widoczne trzeba zastosować odpowiednią dietę dla naszego organizmu i ćwiczenia, wtedy można stosować tabletki które wspomagają odchudzanie. Wtedy są widoczne efekty. Nie wiem czy ktoś słyszał o suplemencie Fast Burn Extreme . Ale ja sama z ciekawości czytałam skład tych tabletek na stronie https://pastillas-adelgazantes.eu/fast- ... comprarlo/ i szczerze przyznam że sama jestem nimi zainteresowana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”