dieta odchudzająca

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

dieta odchudzająca

Post autor: KaskaMucha2 » 13 mar 2018, o 13:50

Hej! Jaka dieta odchudzająca jest Waszym zdaniem najlepsza? Chciałabym zrzucić tak z 5 kg ale bez efektu jojo. Zależy mi też na wprowadzeniu zdrowych nawyków. Jakie diety Wy stosujecie?

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Re: dieta odchudzająca

Post autor: dream_big » 14 mar 2018, o 14:17

Zdrowe odzywianie ;) czyli żadna dieta, najlepiej zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i waga sama pójdzie w dół.

Wiskaa@
Świeżynka

Post autor: Wiskaa@ » 20 mar 2018, o 13:40

Najlepsza będzie zrównoważona dieta połączona z wysiłkiem fizycznym. Lepiej chudnąć regularnie bo tak moim zdaniem jest o wiele zdrowiej. Bardzo fajnym rozwiązaniem może być dieta sokowa. Pozwala ona przede wszystkim na oczyszczeniu organizmu z toksyn. Możemy ją dostosować do swoich możliwości i wybrać detox sokowy dla początkujących lub dla zaawansowanych.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 18 maja 2018, o 15:12

Jeżeli chcesz dobrze chudnąć, to tylko ćwiczenia i dobrze dobrana zbalansowana dieta :) tutaj mozesz znaleźć dietetyka w twoim mieście ranking.abczdrowie.pl. Ten ranking posiada bardzo duzy wybór specjalistów do których możesz się udać po poradę lub ułozenie diety :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 29 maja 2018, o 08:17

Wiele razy słyszałam i czytałam że nie ma takiej diety gdzie można schudnąć. Trzeba dobrze poszukać i pracować nad sobą, samo nic nie przyjdzie. Ja też wielokrotnie próbowałam różnych diet i codziennie ćwiczyłam, nie było takich efektów woow, dopóki nie trafiłam na dietę dr. Dąbrowskiej. Już po tygodniu zauważyłam zmiany na lepsze. Przepisy i wszelkie porady i wskazówki znajdziecie na stronie żyj zdrowiej warto spróbować bez wyrzeczeń :)

karin
Świeżynka

Post autor: karin » 5 cze 2018, o 16:02

A trening personalny? Myślicie, że warto znaleźć odpowiedniego trenera, dopasowanego do swoich możliwości? Nie wiem już co robić, aby zgubić parę kilo - siłownia, basen, dieta... i nic.

ewelinnna
Świeżynka

Post autor: ewelinnna » 20 cze 2018, o 18:40

Żadna dieta odchudzająca tylko po prostu zdrowe odżywianie ;) Zwracaj uwagę na to, żeby jeść jak najmniej przetworzone jedzenie, dużo warzyw, owoców itd, a waga sama zacznie lecieć na łeb na szyję ;)

Nikolll
Świeżynka

Post autor: Nikolll » 29 cze 2018, o 22:54

A nie byłoby właśnie lepiej zaufać jakiemuś dobremu dietetykowi? Nie wiem czy wiecie ale niewłaściwie dobrana dieta może narobić więcej szkód w organizmie niż pożytku.

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 12 lip 2018, o 08:37

A może powiesz coś na temat kwoty jaką trzeba zapłacić za wizytę u dietetyka? Jeśli weźmie się jeszcze pod uwagę, że każdego dnia trzeba kupować zdrowe produkty, które niejednokrotnie sporo kosztują i do tego poświęcać czas na gotowanie, to już chyba lepiej zdecydować się na catering dietetyczny, który w wielu przypadkach jest opcją tańszą, a do tego naprawdę bardzo wygodną. Ja korzystałam z WygodnejDiety przez kilka miesięcy, efekty były świetne, bo schudłam ponad 15 kg. Dieta z dostawą do domu jest jedną z najlepszych możliwości, szczególnie jeśli trafi się na tak sprawdzoną firmę. :spoko:

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 19 lip 2018, o 15:13

Wiecie co...ja jestem od pewnego czasu weganką, początkowo nie wiedziałam jakie produkty sa pyszne, pożywne, czy w ogóle da się je jeść, ciężko było, wszyscy się ze mnie śmiali. to miała byc moja dieta i przepis na super figurę, a kazdy mi klupał po głowie, że to niemożliwe i ze takimi rzeczami się nie najem. potem natknęłam się na fajny sklep, na którym jest tyle pysznych wegańskich składników, że widzę, iz na tej diecie nudzić się nie można. Różnorodność potraw, na przykład klopsiki z soczewicy, czy moje ulubione kaszotto sprawiło,że pozostałam juz wege na zawsze. W większość produktów wege zaopatruję się własnie w tym sklepie, przekąski tez tam kupuję, jestem bardzo zadowolona :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”