dieta odchudzająca

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

dieta odchudzająca

Post autor: KaskaMucha2 » 13 mar 2018, o 13:50

Hej! Jaka dieta odchudzająca jest Waszym zdaniem najlepsza? Chciałabym zrzucić tak z 5 kg ale bez efektu jojo. Zależy mi też na wprowadzeniu zdrowych nawyków. Jakie diety Wy stosujecie?

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Re: dieta odchudzająca

Post autor: dream_big » 14 mar 2018, o 14:17

Zdrowe odzywianie ;) czyli żadna dieta, najlepiej zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i waga sama pójdzie w dół.

Wiskaa@
Świeżynka

Post autor: Wiskaa@ » 20 mar 2018, o 13:40

Najlepsza będzie zrównoważona dieta połączona z wysiłkiem fizycznym. Lepiej chudnąć regularnie bo tak moim zdaniem jest o wiele zdrowiej. Bardzo fajnym rozwiązaniem może być dieta sokowa. Pozwala ona przede wszystkim na oczyszczeniu organizmu z toksyn. Możemy ją dostosować do swoich możliwości i wybrać detox sokowy dla początkujących lub dla zaawansowanych.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 18 maja 2018, o 15:12

Jeżeli chcesz dobrze chudnąć, to tylko ćwiczenia i dobrze dobrana zbalansowana dieta :) tutaj mozesz znaleźć dietetyka w twoim mieście https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk Ten ranking posiada bardzo duzy wybór specjalistów do których możesz się udać po poradę lub ułozenie diety :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 29 maja 2018, o 08:17

Wiele razy słyszałam i czytałam że nie ma takiej diety gdzie można schudnąć. Trzeba dobrze poszukać i pracować nad sobą, samo nic nie przyjdzie. Ja też wielokrotnie próbowałam różnych diet i codziennie ćwiczyłam, nie było takich efektów woow, dopóki nie trafiłam na dietę dr. Dąbrowskiej. Już po tygodniu zauważyłam zmiany na lepsze. Przepisy i wszelkie porady i wskazówki znajdziecie na stronie żyj zdrowiej warto spróbować bez wyrzeczeń :)

karin
Świeżynka

Post autor: karin » 5 cze 2018, o 16:02

A trening personalny? Myślicie, że warto poprzeglądać strony tego typu: http://wswietnejformie.pl/trening-personalny-wroclaw/ i znaleźć odpowiedniego trenera, dopasowanego do swoich możliwości? Nie wiem już co robić, aby zgubić parę kilo - siłownia, basen, dieta... i nic.

ewelinnna
Świeżynka

Post autor: ewelinnna » 20 cze 2018, o 18:40

Żadna dieta odchudzająca tylko po prostu zdrowe odżywianie ;) Zwracaj uwagę na to, żeby jeść jak najmniej przetworzone jedzenie, dużo warzyw, owoców itd, a waga sama zacznie lecieć na łeb na szyję ;)

Nikolll
Świeżynka

Post autor: Nikolll » 29 cze 2018, o 22:54

A nie byłoby właśnie lepiej zaufać jakiemuś dobremu dietetykowi? Nie wiem czy wiecie ale niewłaściwie dobrana dieta może narobić więcej szkód w organizmie niż pożytku. Polecam właśnie z tego powodu konsultację z bardzo dobrym dietetykiem z Warszawy http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Panią Elżbietą świetny specjalista, dietetyk z powołania potrafi poradzić sobie nawet z niemożliwą sytuacją. Pani Elżbieta pomogła mi zrzucić już około 10 kilo i czuje się naprawdę dobrze z tym.

EllenRipley
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 12 lip 2018, o 08:37

A może powiesz coś na temat kwoty jaką trzeba zapłacić za wizytę u dietetyka? Jeśli weźmie się jeszcze pod uwagę, że każdego dnia trzeba kupować zdrowe produkty, które niejednokrotnie sporo kosztują i do tego poświęcać czas na gotowanie, to już chyba lepiej zdecydować się na catering dietetyczny, który w wielu przypadkach jest opcją tańszą, a do tego naprawdę bardzo wygodną. Ja korzystałam z WygodnejDiety przez kilka miesięcy, efekty były świetne, bo schudłam ponad 15 kg. Dieta z dostawą do domu jest jedną z najlepszych możliwości, szczególnie jeśli trafi się na tak sprawdzoną firmę. :spoko:

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 19 lip 2018, o 15:13

Wiecie co...ja jestem od pewnego czasu weganką, początkowo nie wiedziałam jakie produkty sa pyszne, pożywne, czy w ogóle da się je jeść, ciężko było, wszyscy się ze mnie śmiali. to miała byc moja dieta i przepis na super figurę, a kazdy mi klupał po głowie, że to niemożliwe i ze takimi rzeczami się nie najem. potem natknęłam się na fajny sklep https://www.polenastole.pl na którym jest tyle pysznych wegańskich składników, że widzę, iz na tej diecie nudzić się nie można. Różnorodność potraw, na przykład klopsiki z soczewicy, czy moje ulubione kaszotto sprawiło,że pozostałam juz wege na zawsze. W większość produktów wege zaopatruję się własnie w tym sklepie, przekąski tez tam kupuję, jestem bardzo zadowolona :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”