Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Rolinka
Młodsza Forumowiczka

Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Post autor: Rolinka » 19 gru 2013, o 23:48

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to cholerstwo? Chciałabym mieć znowu ładne uda, możecie polecić jakieś kremy albo balsamy do Ciała? I co robić, żeby znowu nogi wyglądały jak dawniej? Kiedyś miałam ładne zgrabne nogi a teraz już nie i w dodatku ten cellulit :(

Bodzia
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Post autor: Bodzia » 5 kwie 2014, o 00:09

Cześć masz przecież różnego rodzaju maści na cellulit -popytaj w aptece coś Ci polecą, jak jedno nie zadziała to kup drugie. Choć ja uważam osobiście, że te wszystkie kremy i żele to jedna wielka bzdura....

marlena_korbacz
Świeżynka

Post autor: marlena_korbacz » 9 paź 2014, o 08:20

Seks i głód dieta cud :)

A tak na poważnie to tak jak pisała poprzedniczka, kremy i żele to bzdura... Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie aerobik, poranne bieganie i co jest ważne i pozwoli odciążyć nogi to sen z nogami ułożonymi wyżej niż głowa np. na poduszce.

Pozdrawiam

ingrid88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: ingrid88 » 2 lut 2015, o 15:54

Zgadzam się z poprzedniczką, tylko sport i zdrowa dieta może uratować nasze ciało, wiem, że nie wyzbędziemy sie tego całkowicie, ale chociaż w pewnym stopniu można to ograniczyć

kamila00
Świeżynka

Post autor: kamila00 » 9 lut 2018, o 11:46

Na yt też jest dużo fajnych ćwiczeń, dzięki którym można pozbyć się cellulitu i wyrzeźbić ciało

paulajna
Świeżynka

Post autor: paulajna » 20 kwie 2018, o 11:54

Muszę się zgodzić z poprzedniczkami, że najważniejsze są odpowiednie ćwiczenia. Możesz się zapisać na fitness, na ćwiczenia na uda i pośladki, z doświadczenia wiem, że przynoszą naprawdę dobre efekty. Podobno przy cellulicie trzeba też dużo pić i robić masaże. Mi osobiście pomaga naprzemienny prysznic - raz ciepłą wodą, raz zimną - tak kilka zmian i kończę na zimnej. Skóra jest zahartowana i bardziej jędrna :)

Paradoks
Świeżynka

Post autor: Paradoks » 23 kwie 2018, o 20:10

Jesli nie pomoga Ci domowe sposoby (tak jak mnie) tj cwiczenia pilingi masaze banka chinska itd to najlepszym rozwiazniem bedzie zabieg laserowy tj medycyna estetyczna. Bardzo dobrym specjalista w tej dziedzinie jest dr Anita T-Olejnik z kliniki Melitus na Żoliborzu. Efekt powalający :D

Ewelaina
Świeżynka

Post autor: Ewelaina » 26 kwie 2018, o 10:47

Ja zamierzam wypróbować na cellulit ziołową łaźnię parową, podobno działa :)

Awatar użytkownika
murak
Świeżynka

Post autor: murak » 14 cze 2018, o 21:33

Tylko po co? Dużo kobiet ma cellulit, nawet tych sławnych ;) Cellulit nie wynika zawsze z wagi, genetyka też tu odgrywa sporą rolę. A z genami walczyć się nie da. Nawet te zabiegi medycyny estetycznej nie są skuteczne w 100%, bo co z tego, jak przez jakiś czas po zabiegu faktycznie go nie będzie, jak i tak wróci? Ćwiczenia i dieta pomogą go utrzymać na minimalnym poziomie i sprawią, że nie będzie się rozrastać.

kasiasobol
Świeżynka

Post autor: kasiasobol » wczoraj, o 14:32

Przede wszystkim zdrowo się odżywiaj i dorzuć do tego ćwiczenia w domu, albo zapisz się na fitness lub siłownię

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”