Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
vizzka
Forumowiczka

Re: Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Post autor: vizzka » 21 lip 2020, o 16:30

dieta i ćwiczenia to podstawa. Ale moim zdaniem dobre kosmetyki też potrafią zniwelować tkankę tłuszczową tu i ówdzie :) jeśli chodzi o to co sprawdziło się u mnie to ten vege booster z Eveline ( z serii slim extreme). Używam go od jakiś 3 tygodni i gołym okiem widać, ze cellulit jest mniej widoczny. Oby tak dalej :)

dydunia
Świeżynka

Post autor: dydunia » 2 wrz 2020, o 19:09

oj z tym cellulitem to ja miałam przeboje... Ja robiłam sobie w domu masaże bańką chińską. Z tym że ja oprócz cellulit to miałam jeszcze problem z rozstępami. I tutaj już jednak zgłosiłam się do kliniki Demeter https://www.medycynaestetycznademeter.pl/ na laser bo jednak rozstępów nie usuniesz sama w domu tak jak cellulitu.

briitca
Młodsza Forumowiczka

Post autor: briitca » 18 wrz 2020, o 13:19

I nic sie nie działa przy bańkach u ciebie??

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 22 wrz 2020, o 13:31

część, aby poprawić swoją sylwetkę najlepiej zacząć ćwiczyć i zacząć zdrowo jeść. Każdy z nas powinien uprawiać jakąś aktywność sportową, dzięki temu nasze ciało będzie jędrne i przez dłuższy czas będziemy wyglądać młodzie ja z moim mężem jesteśmy fanami jazdy na rowerze – to doskonały sport dla każdego. Teraz mamy przerwę po wakacjach, ponieważ przy schodzeniu z roweru lekko wykręciłem kostkę i musiałem wykonać USG stawu skokowego, umówiłem się do przychodni Multimed mieszczącej się w Warszawie – polecam i wam, doskonała opieka, nowoczesne wyposażenie i miłą obsługa. Maja super wyposażone centrum rehabilitacji z dobrymi fizjoterapeutami.

zosiakier
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: zosiakier » 2 kwie 2021, o 19:31

temat wraca jak bumerang :) ma ktoś jakieś metody?:)

Kevinorica
Świeżynka

-

Post autor: Kevinorica » 3 sie 2021, o 00:59

Dobry wieczór.
Cieszę się, że w końcu ktoś się podjął tego tematu... Świetnie, że napisałaś, iż trzeba to wcześniej nawilżyć.
Bo jak zaschnie to już będzie po wszystkim... trzeba dziecku kupić nowe spodnie, czy nową koszulkę...
Na pewno zastosujemy się do Twoich porad i przetestujemy wszystkie sposoby.
Dziękuje i z chęcią przeczytam więcej takich życiowych artykułów:
Pozdrowienia,
Jola

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”