Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
vizzka
Forumowiczka

Re: Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Post autor: vizzka » 21 lip 2020, o 16:30

dieta i ćwiczenia to podstawa. Ale moim zdaniem dobre kosmetyki też potrafią zniwelować tkankę tłuszczową tu i ówdzie :) jeśli chodzi o to co sprawdziło się u mnie to ten vege booster z Eveline ( z serii slim extreme). Używam go od jakiś 3 tygodni i gołym okiem widać, ze cellulit jest mniej widoczny. Oby tak dalej :)

dydunia
Świeżynka

Post autor: dydunia » 2 wrz 2020, o 19:09

oj z tym cellulitem to ja miałam przeboje... Ja robiłam sobie w domu masaże bańką chińską. Z tym że ja oprócz cellulit to miałam jeszcze problem z rozstępami. I tutaj już jednak zgłosiłam się do kliniki Demeter https://www.medycynaestetycznademeter.pl/ na laser bo jednak rozstępów nie usuniesz sama w domu tak jak cellulitu.

briitca
Młodsza Forumowiczka

Post autor: briitca » 18 wrz 2020, o 13:19

I nic sie nie działa przy bańkach u ciebie??

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 22 wrz 2020, o 13:31

część, aby poprawić swoją sylwetkę najlepiej zacząć ćwiczyć i zacząć zdrowo jeść. Każdy z nas powinien uprawiać jakąś aktywność sportową, dzięki temu nasze ciało będzie jędrne i przez dłuższy czas będziemy wyglądać młodzie ja z moim mężem jesteśmy fanami jazdy na rowerze – to doskonały sport dla każdego. Teraz mamy przerwę po wakacjach, ponieważ przy schodzeniu z roweru lekko wykręciłem kostkę i musiałem wykonać USG stawu skokowego, umówiłem się do przychodni Multimed mieszczącej się w Warszawie – polecam i wam, doskonała opieka, nowoczesne wyposażenie i miłą obsługa. Maja super wyposażone centrum rehabilitacji z dobrymi fizjoterapeutami.

zosiakier
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: zosiakier » 2 kwie 2021, o 19:31

temat wraca jak bumerang :) ma ktoś jakieś metody?:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”