Obwisła skóra

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
Karina
Świeżynka

Re: Obwisła skóra

Post autor: Karina » 22 sty 2021, o 17:57

Powiem szczerze, że niestety jeśli zostaje obwisła skóra po ciąży, to trudno jest sobie z nią poradzić samodzielnie. Ja próbowałam wielu metod, ale w końcu odłożyłam trochę pieniędzy i zdecydowałam się na operację plastyczną. Wiele osób polecało mi dr Annę Olender i właśnie w jej klinice w Żarkach Letnisko miałam przeprowadzoną operację. Jestem zadowolona. A myślałam, że już nie będę mogła założyć bikini :)

niko32
Forumowiczka

Re: Obwisła skóra

Post autor: niko32 » wczoraj, o 10:56

hejka,
aby skóra stała się napięta należy regularnie ćwiczyć, polecałabym ćwiczenia cardio i siłowe, dodatkowo codzienna pielęgnacja – balsamy, olejki i peeling to podstawa. Ponadto warto wybrać się na basen i skorzystać z sauny. Pamiętajcie, aby zawsze dobrze rozgrzać się przed treningiem, dzięki temu unikniecie kontuzji, ja ostatnio zapomniałam o rozgrzewce i wróciłam z bolącym kolanem, w przychodni Multimed https://multimed.pl/ sprawnie wykonano mi USG stawy kolanowego i przepisano odpowiednie leki, powoli wracam do formy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”