Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
zofialipska
Forumowiczka

Re: Jak pozbyć się cellulitu i wyrobić nogi??

Post autor: zofialipska » 7 mar 2019, o 15:58

U mnie pomógł rower. Zamiast samochodem, do pracy zaczęłam jeździć na Swoim Vellbergu i na koniec sezonu było 6 kg mniej i zero celulitu

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 12:39

ćwiczenia masaże no i dieta, ja jeszcze odstawiłam antykoncepcje hormonalna bo nie służyła moim nogom i ciału ;p przeszłam na niehormonalną diafragmę antykoncepcyjną i znowu mam ciało nastki ;p

DejziTwist
Młodsza Forumowiczka

Post autor: DejziTwist » 4 gru 2019, o 12:05

Ja odstawiłam hormony, zaszłam w ciąże a po urodzeniu dziecka nie wróciłam do pigułek, bardzo wygładziła mi sie skórka no i woda się nie zatrzymywała, weszły jeszcze kwestii zdrowotne, ale skórę mam ładnieją jak nie zabezpieczam się hormonami, mam teraz diafragme dopochwową, którą zakładam przed stosunkiem wraz z żelem plemnikobójczym

Ania83
Świeżynka

Post autor: Ania83 » 2 lut 2020, o 18:36

Mi trochę ale to tylko trochę pomogły bańki chińskie i masaż nimi.

kejsii
Świeżynka

Post autor: kejsii » 6 lut 2020, o 12:32

Staram się pić dużo wody, stosuje peelingi i regularnie używam baniek chińskich i pierwsze efekty już zdążyłam zauważyć :D

Budyniowa
Świeżynka

Post autor: Budyniowa » 17 lut 2020, o 11:31

Mnie dieta nie pomogła zgubić cellulitu, ale od dłuższego czasu chodzę regularnie na siłownię i zauważyłam, że nogi mi zeszczuplały a cellulit jest prawie już niewidoczny :)

Dessy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Dessy » 21 lut 2020, o 13:03

U mnie skuteczne okazało się odstawienie pigułek, a że nawet mi to pasowała- myślałam o ciaży to nawet dobrze się stało, po odstawieniu schudłam, w ciaży przytyłam niewiele, a teraz mam diafragmę dopochwową niehormonalną metodę no i nie tyje

teresa.oros
Forumowiczka

Post autor: teresa.oros » 19 cze 2020, o 18:44

Zobacz sobie https://moonlightspa.pl/masaze/ - ich masażyści potrafią w trakcie kilku zabiegów zmienić jędrność ciała i jego wygląd np. masaż wyszczuplający czy regenerujący się sprawdza. Musisz polegać na ich doświadczeniu, to najlepsze masaże w Krakowie jakie miałam.

vanciak
Młodsza Forumowiczka

Post autor: vanciak » 27 cze 2020, o 14:53

Bardzo dobra seria na cellulit jest z Bielendy- Anti Cellulite.Szczególnie polecam ten aktywny koncentrat ujędrniająco wygładzający. Skuteczny bardzo, super wsparcie przy cellulicie

dydunia
Świeżynka

Post autor: dydunia » 1 lip 2020, o 14:29

przede wszystkim należy pić dużo wody, odstawić śmieciowe jedzenie oraz ćwiczyć... no i warto też się wspomóc zabiegami. Ja chodzę na zabiegi do kliniki Demeter w Warszawie i powiem szczerze, że to własnie po nich widzę największą różnicę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”