dieta odchudzająca

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
agatha
Młodsza Forumowiczka

Re: dieta odchudzająca

Post autor: agatha » 25 cze 2019, o 12:01

Moją zmorą były grube uda. Dzięki kilku ćwiczeniom, wróciła nastoletnia talia osy, ale c z tego, jak nie moge patrzeć na swoje nogi. Skonsultowałam to z dietetykiem i mam ułożoną fajną dietę redukcyjną.

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 16 lip 2019, o 21:08

pani Elzbieta Horba jest bardzo dobrym dietetykiem klinicznym, dieta spersonalizowana to podstawa, no i motywacja, checi, zaangazowanie, to jest podstawa, mnie sie udalo a mialam naprawde spory problem, wiec wierze ze kazdy da rade, wystarczy chciec

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 11 sie 2019, o 15:52

Najtrudniej podjąć decyzje o odchudzaniu, zwykle przekładamy dzień startu na maxa a na https://www.kuchniapelnanagrod.pl/decyzja-o-odchudzaniu-sie/ można przeczytać jak zacząć efektywnie i skutecznie. Dalej na tym blogu jest tez wpis o detoksykacji i znaczeniu aktywności fizycznej :)

kasia.dudek
Świeżynka

Post autor: kasia.dudek » 5 wrz 2019, o 09:16

W pierwszej kolejności należy zmienić nawyki żywieniowe, tzn. nie podjadać słodyczy, jeść 5 posiłków dziennie (regularnie!), nie jeść po 18. To takie 3 najważniejsze jak dla mnie, dzięki nim zrzuciłam 7 kg i poprawiłam swoje samopoczucie.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 12:31

polecam powiązać dietę a zwłaszcza gdy waga nie spada z hormonami i antykoncepcją jaką się stosuje. nie wiem czy jest to uniwersalne ale u mnie to było przyczyną braku efektów spadku wagi. odstawiłam hormony anty, przeszłam na wyznaczanie dni płodnych cyfrowo komputerem owulacyjnym i zabezpieczam się prezerwatywą, teraz jest ok, schudłam 10 kg ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”