Rozwód

Poznajmy się -na początek napisz nam coś o sobie i swojej rodzinie..
chce00
Świeżynka

Rozwód

Post autor: chce00 » 16 gru 2018, o 02:23

Dzień dobry. Planuję w najbliższym czasie wnieść pozew o rozwód z winy żony i poszukuję bardzo dobrego adwokata, ponieważ najprawdopodobniej będzie to rozwód z orzeczeniem o winie. Możecie mi kogoś polecić?

chce00
Świeżynka

Re: Rozwód

Post autor: chce00 » 18 gru 2018, o 16:27

kolega polecił mi dobrą i sprawdzoną firmę rozwodznia.pl, znacie?

Majka
Świeżynka

Post autor: Majka » 26 lis 2020, o 07:14

Rozwód to zazwyczaj bardzo ciężkie przeżycie dla każdego. Dochodzi do tego często jeszcze walka a alimenty, o ustalenie opieki nad dziećmi, podział majątku. Na szczęście teraz coraz więcej osób próbuje rozstać się z klasą i tego typu sprawy ustala nie na sali sądowej ale korzystając z pomocy mediatora. Mojej siostrze podczas ustalania alimentów pomogła pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Oboje z byłem mężem chcieli się dogadać, ale gdy emocje buzują w człowieku to trudne. Dzięki pomocy profesjonalisty ustalili wszystko elegancko, bez szarpania się w sądzie. Można powiedzieć, że rozstali się z klasą.

Zdzicha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zdzicha » 11 gru 2020, o 16:04

Moją sprawę rozwodową i podział majątku prowadził mecenas Paweł Budrewicz (okolice Warszawy). Mogę polecić, jest znany w stolicy ze skuteczności działania, ma duże doświadczenie bo specjalizuje się tylko w tym

madelajnm
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: madelajnm » 2 sty 2021, o 18:27

Zobacz na kancelarię Kamili Lukowicz we Wrocławiu. Doświadczeni adwokaci specjalizują się w sprawach rozwodowych i nie tylko. Zależy Ci na wygranej sprawie, więc może skontaktuj się z tymi adwokatami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitajmy się”