Czy zamawiacie ubrania w sklepach internetowych

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Re: Czy zamawiacie ubrania w sklepach internetowych

Post autor: danciakowa » 4 cze 2017, o 20:18

zamawiam, zawsze to szybciej i taniej. Jak się znajdzie zaufany sklep, z dobrą gatunkową odzięża to czemu by nie. Moje ostatnie odkrycie Quiosque zamówiłam sobie sukienki https://quiosque.pl/sukienki.html

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 23 sie 2017, o 22:29

Jasne, że kupuję ubrania w sklepach internetowych, nawet bieliznę. Dzisiaj sobie właśnie zamówiłam dwa nowe biustonosze półusztywniane na stronie kinga.com.pl , trochę garderoba mi opustoszała po porządkach w szafie, trzeba było zrobić zakupy :)

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 3 wrz 2017, o 01:46

Bardzo dużo zamawiam online :) Ostatnio nawet zamówiłam w sklepie z ekskluzywną odzieżą piękną elegancką marynarkę damską :jupi: :jupi:

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 3 wrz 2017, o 12:46

pewnie, ze zamawiam :) nie tylko ubrania, ale nawet buty :) odkad odkrylam outlet multu.pl nie kupilam butow nigdzie indziej :D

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Post autor: kametr » 4 sty 2018, o 14:06

Zdarza się zamawiać. Bo nie dosć,że jest o wiele taniej to dla mnie osobiście jest to o wiele wygodniejsze. Zaganiana ze mnie mamuśka. Mam swoje zajęcia. Dzieci, porwałam się na studia zaoczne. Tak wiec jak mam wolny czas to zdecydowanie bardziej wolę go poświęcić na spędzenie czasu z dzieciakami czy na błogi odpoczynek. Niż na bieganie po sklepach. Poza tym w sklepach online są o wiele lepsze promocje :)

Polecam dziewczyny zajrzeć sobie do Answear: https://answear.com/p/botki-na-obcasie-3065-t.html - ostatnio zaczęły się tam promocje zimowe.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 7 sty 2018, o 19:31

karolciaaa pisze:pewnie, ze zamawiam :) nie tylko ubrania, ale nawet buty :) odkad odkrylam outlet multu.pl nie kupilam butow nigdzie indziej :D
To podobnie jak ja. Jakiej firmy buty lubisz najbardziej? Zastanawiam się nad tym, co mógłbym podarować mojej dziewczynie na zbliżające się jej urodziny. Czy myślisz, że ucieszy się z obuwia Guess? Znalazłem je w ofercie https://egoistin.pl/ i poważnie zastanawiam się nad tym, czy jego jej nie sprezentować...

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dream_big » 14 mar 2018, o 14:24

A pewnie! kiedyś zamawiałam sukienkę, a na jesieni kupiłam wełniany płaszcz z futrakaribu.pl i się okazał bardzo fajny. Warto się dobrze zmierzyć żeby wszystko ładnie pasowało :D

stella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: stella » 14 mar 2018, o 16:51

Ja kupuję online już prawie wszystko, łącznie z spożywczymi bo zamawiam wszystko z tesco i nie muszę chodzić. Bardzo opłaca się zabawki i ubranka dla dzieci bo jest dużo mniejszych marek, które są tylko w internecie a mają ciekawe produkty i świetnej jakości jak Psoty. Uwielbiam ich bo nie mają tych durnych napisów na ubrankach dla dzieci za to są w super kolorach ;)

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 21 mar 2018, o 21:00

Dla siebie już dawno niczego nowego nie zamówiłam :D za to dla Córki zamawiam co wypłata :D na tą wypłatę chce kupić jej nowe kapcie https://butymodne.pl/kapcie-dzieciece-o ... 25955.html Znalazłam kilka ładnych pasujacych dla mojej malej papci :) mam nadzieje że sie jej spodobaja jak je kupie :)

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 18 kwie 2018, o 19:30

Od jakiegoś czasu coraz częściej zdarza mi się kupować ubrania w sklepach internetowych. Nawet mój mąż, który nie był do końca przekonany do takich zakupów, znalazła sobie niedawno tutaj bardzo elegancką kurtkę dla siebie i postanowił ją kupić. Według mnie takie zakupy online to przede wszystkim wygoda i oszczędność i warto z nich korzystać!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”