Jaka sukienka na wesele

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
nocnica
Świeżynka

Jaka sukienka na wesele

Post autor: nocnica » 5 lis 2014, o 17:15

Jestem w 6 miesiącu ciąży. Niedługo moja przyjaciółka bierze ślub i zastanawiam się jaką sukienkę powinnam wybrać na jej wyjątkowy dzień. Nie chcę zakładać jakieś bardzo luźnej sukienki, bo czuje się w nich jak w worku, a do tego taki krój nie wydaje mi się wystarczająco elegancki na ślub i wesele. Może polecicie jakieś sklepy w Warszawie (albo w internecie) z modą dla ciężarnych? Zależy mi też na tym, aby sukienka była z odpowiednio rozciągliwego materiału, bo mój brzuszek wyjątkowo szybko rośnie ;)

asiolcza
Forumowiczka

Re: Jaka sukienka na wesele

Post autor: asiolcza » 8 lis 2014, o 09:18

Spróbuj może tu? pieknamama.pl, a jeśli chodzi o sukienki ciążowe w atrakcyjniejszych cenach to może tu bonprix. Jak już zakupisz jakieś cudo to koniecznie się nam pochwal :)

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Post autor: celina1984 » 7 sie 2015, o 09:41

A może po prostu nie typowo ciążowa, tylko np taka normalna zostaw troche miejsca na brzuszek a potem po porodzie tez bedzie super lezala :)

danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: danciakowa » 4 cze 2017, o 20:20

na wesele sukienki znajdziecie tutaj także na puszyste czy ciężarne panie quiosque.pl

Araon
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Araon » 13 wrz 2017, o 17:54

Sukienka to nie wszystko, przecież trzeba jeszcze znaleźć salę, orkiestrę, fotografa i wiele innych. Pamiętam że ja sie w tym któregoś dnia trochę pogubiłam. Wtedy znalazłam w internecie taki portal. Pomógł mi on wszystko uporządkować od spraw najważniejszych, do tych które można zostawić na później. Polecam i wam skorzystać, przede wszystkim dlatego aby uporządkować wszystkie sprawy organizacyjne!

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 15 lis 2017, o 18:08

Jak wiadomo sukienka jest bardzo ważna na wesele , ale sala również musi być wyjątkowa ja polecam wam Wesele pod Warszawą ,jak dla mnie brzmi cudownie . W tym hotelu jest kilka sal ,każda z nich jest urządzona w innym stylu . Do tego znajduje się tam romantyczna altana czy przepiękny ogród dobre miejsce na sesje zdjęciową . Obsługa jest na najwyższym poziomie i chętna do pomocy, a kuchnia serwuje wyśmienite dania skomponowane specjalnie na ten wyjątkowy dzień .

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 16 paź 2018, o 07:24

Myślę, że świetną propozycję ponadczasowej sukienki dla Twojej kobiety ma w swoim asortymencie sklep internetowy cocomoda. Dlaczego? Ponieważ jeden z modeli idealnie przedstawia dawne czasy, które do nas co roku wracają, patrząc na pokazy mody, i jest po prostu prześliczna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”