Sklepy internetowe godne polecenia?

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
liljuszka
Świeżynka

Re: Sklepy internetowe godne polecenia?

Post autor: liljuszka » 14 paź 2018, o 10:56

Ja też dorzucę fajny sklep. Kupowałam już trzeci raz i wszystko super. Łącznie z jakością produktów. Mam dwie walizki: mała kabinówka i duża. Teraz na dniach przyszedł super plecak miejski.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 16 paź 2018, o 12:43

Ja bardzo lubię sklep internetowy z butami, w którym właśnie trafiłam na buty zimowe damskie. Rozmaite wzory i kolory. Do tego duża promocja. To świetnie zaopatrzony sklep, w którym można dostać buty na każdą porę roku, okazję i dla calej rodziny.

zuzkuj
Świeżynka

Post autor: zuzkuj » 25 paź 2018, o 09:09

:jupi:

onemorenight
Świeżynka

Post autor: onemorenight » 25 paź 2018, o 17:51

Super sklepy!

biznesmama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: biznesmama » 29 paź 2018, o 13:32

Jak chcesz kupić ładą i oryginalną biżuterię albo wymarzony zegarek to polecam zegarownia.pl Ogromny wybór, dużo znanych marek, przystępna cena i darmowa dostawa ;)

Awatar użytkownika
Vitaminka
Świeżynka

Post autor: Vitaminka » 5 lis 2018, o 19:27

Poszukaj może w sklepach stacjonarnych? Wydaje mi się, że znajdziesz na pewno to czego szukasz.

kaja.zd2
Świeżynka

Post autor: kaja.zd2 » 6 lis 2018, o 11:15

Jeżeli chodzi o sklep internetowy który moim zdaniem jest godny polecenia to na pewno jest to sklep w którym kupiłam większość moich torebek płóciennych bertonisklep, mam fioła na punkcie torebek i niedługo przestaną mieścić się w mojej szafie. Najgorsze jest to że większość z nich pochodzi właśnie z tego sklepu. Nic nie poradzę na to że po prostu większość torebek w tym sklepie trafia idealnie w mój gust.

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 20 lis 2018, o 15:31

Jest to sklep polskiej marki Lemoniade,oferujący modną odzież damską na każdą okazję.Znajdziemy u nich ubrania z najnowszych kolekcji,w najróżniejszych wzorach,fasonach i kolorach.Możemy wybierać spośród miękkich i ciepłych kardiganów,zwiewnych sukienek na każdą okazję,dopasowanych spodni czy wyjściowych bluzek i swetrów.Każda kobieta bez względu na swój status społeczny znajdzie w nim coś dla siebie.

modnaona
Młodsza Forumowiczka

Post autor: modnaona » 21 lis 2018, o 15:00

Ja polecam dessale, ale nie tylko tę markę, mają dużo fajnych do wyboru. A przede wszystkim tanie :)

rettvv00
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: rettvv00 » 10 gru 2018, o 15:31

Ja niedawno odkryłam jagodowegokota, gdzie można kupić piękne i oryginale torebki od fabioli. Prawdziwe cudeńka i co ważne w przystpnych cenach. Jedną już mam, genialnie się nosi i naprawdę jest fajna i elegancka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”