Sklepy internetowe godne polecenia?

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
olga83
Forumowiczka

Sklepy internetowe godne polecenia?

Post autor: olga83 » 20 sie 2018, o 10:43

Hej! Szukam nowych sklepów internetowych, w których dostanę t-shirty one size. Chciałabym też zakupić fajną spódnicę. Ktoś może podrzucić jakąś fajną stronę?

DobraMama
Forumowiczka

Re: Sklepy internetowe godne polecenia?

Post autor: DobraMama » 29 sie 2018, o 20:50

Bardzo lubię wszelkie sklepy z ubraniami. Także mogę polecić też fajny od siebie a mianowicie czasnabuty. To ekstra sklep z butami. Do wyboru do koloru.

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 21 wrz 2018, o 16:48

Sklepami godnymi polecenia są te, które oferują swoim klientom coś wyjątkowego,niepowtarzalnego, czego nie dostaniemy w żadnym innym sklepie.Takim sklepem jest bez wątpienia adam-baron.
Oferuje torby dla każdego i na każdą okazję . Nie są to jednak zwykłe torebki,są to ekskluzywne,nowoczesne i eleganckie torebki z naturalnej skóry bydlęcej z Włoch.Każda torba ma swój indywidualny charakter,świetnie się dzięki temu nadaje na podarunek z wielu okazji.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 22 wrz 2018, o 20:01

Ja polecam ten sklep: dolcevita-boutique. Mają naprawdę świetnej jakości ubrania. Ja nie lubie kupować ubrań o bylej jakie jakości, które po pierwszym praniu zmienią swój kształt . Lepiej kupić jedne ciuch a porządny, ja tak uważam.

agaD
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agaD » 27 wrz 2018, o 07:41

Ja niedawno odkryłam jagodowegokota, gdzie można kupić piękne i oryginale torebki od fabioli. Prawdziwe cudeńka i co ważne w przystpnych cenach. Jedną już mam, genialnie się nosi i naprawdę jest fajna i elegancka

kazik2232
Świeżynka

Post autor: kazik2232 » 2 paź 2018, o 07:35

Sklepów internetowych godnych polecenia jest bardzo dużo teraz tak naprawdę.Mi takie sklepy internetowe zazwyczaj poleca kumpel.

Fafala
Świeżynka

Post autor: Fafala » 8 paź 2018, o 04:28

Ja mogę polecić gemre - mają świetne buty, szybka wysyłka. Zamawiałam nie raz i jestem bardzo zadowolona, a ostatnio dorwałam kozaki.

planqa
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: planqa » 8 paź 2018, o 07:17

Od siebie polecę ficori.com. Kupywałam tam pare razy i dla mnie i dla córki i wszystko było ok

modnaona
Młodsza Forumowiczka

Post autor: modnaona » 8 paź 2018, o 10:16

Widzę, że wiele pań poleca sklepy z butami, więc dołożę jeszcze dessale. Na stronie jest wiele innych marek, ale ta to mój absolutny faworyt. Giuseppe Zanotti buty robi tak oryginalne, że spotkanie drugiej takiej pary na ulicy graniczy z cudem haha :) A ja lubię się wyróżniać, więc mi to pasuje.

Awatar użytkownika
danSilva
Świeżynka

Post autor: danSilva » 9 paź 2018, o 18:45

Zakupy związane z ubraniami zawsze wykonuje w sieciówkach online takich jak h&m czy bershka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”