Mój były mąż ma zły wpływ na dziecko

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
Lorenzen
Świeżynka

Mój były mąż ma zły wpływ na dziecko

Post autor: Lorenzen » 6 mar 2015, o 18:44

Mam 5 letniego syna, którego wychowuje praktycznie samodzielnie. Z mężem rozwiodłam się 3 lata temu i od tamtej pory mój były opiekuje się dzieckiem w weekendy. Niestety zauważyłam, że ojciec zaczyna mieć zły wpływ na dziecko. Otóż jedną z przyczyn naszego rozstania było agresywne zachowanie. Nigdy mnie nie uderzył, ale lubił krzyczeć z byle jakiego powodu i prowokował bójki na mieście. Ostatnio zauważyłam, że nasz syn zaczyna się zachowywać podobnie do niego. Mówię mu, że tak nie wolno, ale ojciec mimo próśb nie poprawia swojego zachowania. Czy powinnam wystąpić o ograniczenie opieki nad synem?

laura1130
Świeżynka

Re: Mój były mąż ma zły wpływ na dziecko

Post autor: laura1130 » 5 cze 2015, o 16:15

Spróbuj musisz chronić syna przed złym wpływem męża a poza atym ja jestem samotną matką bo mój mąż były był taki sam krzyczał na mnie nieustannie pomimo że mieliśmy poważnie chorego synka który cierpiał na zespół cowden jak w http://www.zdrowyportal.pl/307/zespol-cowden/
teraz jestem sama i nikt na mnie już nie krzyczy z byle powodu:)

Misia
Świeżynka

Post autor: Misia » 29 wrz 2015, o 14:24

Hej, rodzice są pierwszym i najważniejszym wzorem dla dziecka, pamiętaj o tym! Jeśli spotkania z ojcem sprawiają, że syn zaczyna być agresywny, a rozmowy z ojcem nie przynosza rezultatów, to chyba czas wystąpić o ograniczenie kontaktów... Znam dobrego adwokata, który może pomóc w tej sprawie - nazywa się mec. Paweł Biernacki.

aihumlae
Świeżynka

Post autor: aihumlae » 10 wrz 2018, o 05:51

Otóż jedną z przyczyn naszego rozstania było agresywne zachowanie.
รับสร้างบ้าน อุดร

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”