Dobry mecenas Trójmiasto

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
karin
Młodsza Forumowiczka

Dobry mecenas Trójmiasto

Post autor: karin » 20 paź 2021, o 19:30

Cześć, szukam doradcy, który pomoże mi w sprawie rozwodowej. Chciałabym mieć całkowite prawa rodzicielskie i boję się, że batalia w sądzie może być trudna. Słyszałam, że w Gdyni zajmuje się tym mecenas Mindykowski. Z tego co wiem to posiada doświadczenie w sprawach rodzinnych. Sporo osób chwali. Co możecie mi doradzić?

olga83
Forumowiczka

Re: Dobry mecenas Trójmiasto

Post autor: olga83 » 21 paź 2021, o 13:31

Polecam. Bardzo fajny człowiek i mecenas z ogromną wiedzą. Tak wyszło, że kilka razy pomagał w naszej rodzinie i zawsze wszystko jak trzeba. Moim zdaniem, w temacie rozwodu nie mogłaś trafić lepiej.

karin
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karin » 22 paź 2021, o 18:04

Skoro korzystałaś, to może mi pomożesz też w tej kwestii. Mianowicie, czy mecenas Mindykowski zajmuje się też sprawami alimentacyjnymi. Bo jeśli wszystko się uda i dzieci trafią pod moją opiekę, to będę musiała walczyć jeszcze o alimenty a nie wiem, czy będę miała na to siły.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 26 paź 2021, o 17:14

Tak, mecenas Mindykowski zajmuje się sprawami rodzinnymi w pełnym zakresie, także sprawami alimentacyjnymi. Ma w tej kwestii bardzo duże doświadczenie. Jest bardzo skuteczny, więc warto się do niego odezwać. Jestem pewna, że Ci pomoże i dzieci otrzymają należne im alimenty.

wiktoria01
Świeżynka

Post autor: wiktoria01 » 28 paź 2021, o 17:37

Potwierdzam słowa o mecenasie Michale Mindykowskim. Mi też pomógł, gdy się rozwodziłam. Przekonałam się wtedy, że wybór odpowiedniego mecenasa jest bardzo ważny. Ma ogromną wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, więc Tobie też pomoże. Poza tym ma dużo empatii, więc tym bardziej warto się odezwać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”