Pomoc psychologa

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
onemorenight
Świeżynka

Pomoc psychologa

Post autor: onemorenight » 22 sie 2017, o 10:09

Juz minelo kilka dobrych miesiecy od tego jak sie rozeszlismy. Ja dalej nie moge sie z tym faktem pogodzic. Najbardziej zastanawia mnie kwestia dlaczego to wszystko skonczylo sie w tak beznadziejny sposob. Czytalam w sieci sporo artykulow na ten temat .. ale wiem ze sama sobie z tym wszystkim nie poradze. Z drugiej strony chcialabym aby moje przyszle zwiazki byly budowane na bardziej stabilnych fundamentach. Gdzie sie najlepiej udac aby rozwiazac te dwie kwestie naraz? Szukalam po roznych poradniach bezskutecznie. Jedynie w ofercie Sensity znalazlam takie rozwiazanie. Wzbudzilo to we mnie troche nadziei na lepsze jutro. Czego sie moge waszym zdaniem spodziewac po takiej konsultacji? Jak sie do niej przelamac i zebrac w sobie? Bede wdzieczna za cenne rady. Pozdrawiam

lannis
Świeżynka

Re: Pomoc psychologa

Post autor: lannis » 16 sie 2018, o 13:21

Fakt, samotność potrafi dać w kość i pomoc terapeuty może okazać się niezbędna. Mimo wszystko, polecam na początek spróbować samemu podjąć walkę z problemem. Fakt, nie jest to łatwe, ale wiadomo - wszystko co wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo.

Holinka
Forumowiczka

Re: Pomoc psychologa

Post autor: Holinka » 31 sie 2021, o 14:10

Bardzo smutno to słyszeć. Jedynie co mogę od siebie dodać, to że polecam skorzystania z usług zaufanych profesjonalistów - jak chociażby firmy https://hh24.pl. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”