Smart Kid Belt

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
Barbana88
Forumowiczka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Barbana88 » 31 sie 2019, o 19:42

dakota pisze:
5 sie 2019, o 21:14
Barbana88 pisze:
4 sie 2019, o 21:52
karafka w sedno ! sprzedaz pasow roznie a fotelikow spada dlatego sklepy sprzedajace foteliki musza hejtowac nowy produkt mimo ze nie maja argumentow
no wlasnie, najgorsze jest to ze to sa takie zalosne zagrywki.. zal az na to patrzec.. manipulacja faktami na pelnej
po czesci im sie nie dziwie, sprzedaz im spadla ale jak dla mnie to zagrywka zdecydowanie nie czysta i takie cos powinno byc karane

sonika
Świeżynka

Post autor: sonika » 12 wrz 2019, o 10:10

Każdy produkt ma swych zwolenników i przeciwników. Każdy wybiera według własnych kryteriów i uznania. Osobiście używam Smart Kid Belt dla swego 7 latka w awaryjnych sytuacjach lub podczas wojaży wakacyjnych. Jest idealny bo zawsze się zmieści w bagażu, a do tego zapewnia bezpieczną podróż memu dziecku.

moniifedorowicz
Świeżynka

Post autor: moniifedorowicz » 23 wrz 2019, o 19:32

Mam pas Smart Kid Belt dla dziecka i ja jestem zadowolona. Dziecko bezpiecznie zapięte, nie krępuje ruchów, widziałam na YT film z testów zderzeniowych i jestem pod wrażeniem. Tani, bezpieczny, można zabrać ze sobą wszędzie. Dla mnie super wynalazek

teresa.oros
Młodsza Forumowiczka

Post autor: teresa.oros » 1 paź 2019, o 17:19

Większość rodziców, z którymi mam kontakt to wozi dzieci przypięte smart kid belt, bo to duza wygoda, ale pasy zapewniają też bezpieczeńswo tak samo jak zwykłe pasy samochodowe. Wiadomo, ze małe dzieci muszą być przewożone w fotelikach i to nie takich za 200 złotych, ale lepszych jakościowo, ale dla dzieci w starszym wieku taki adapter to super sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”