Smart Kid Belt

Mama samotna i mama po rozwodzie -jak sobie poradzić z tą sytuacją? Wychowywanie w pojedynkę czy poszukiwanie nowego partnera?
rezolutna
Forumowiczka

Smart Kid Belt

Post autor: rezolutna » 19 lis 2018, o 13:54

Jako samotna matka borykam sie z wieloma problemami, ale są takie sprawy których całkiem nie ogarniam. Szukając fotelika do auta, trafiłam na bardzo ciekawą ofertę smart kid belt. Znacznie dla mnie wygodniejsza opcja niz fotelik Ale czy bezpieczniejsza dla dziecka? Nie znam się na takich wynalazkach, u nikogo jeszcze nie widziałam. Więc jak znacie Smart Kid Belt to podajcie mi plusy i minusy tego urządzenia.

beniaindi
Świeżynka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: beniaindi » 26 lis 2018, o 17:31

czesc

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: toskowa » 19 lut 2019, o 18:11

Kupiłam te pasy dla dwójki dzieciaków, w przypadku starszaków dobrze się sprawdzają. Ja jestem z nich zadowolona, bo nie zajmują dużo miejsca, nie były też drogie, można ich używać zamiast fotelików spokojnie, są bezpieczne. Zresztą na stronie firmy, która je sprzedaje można sobie sprawdzić wszystko. Też byłam początkowo nastawiona sceptycznie.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 23 lut 2019, o 01:33

Ja uważam, że pasy mogą zastąpić fotelik. Dzięki smart kid belt można dostosować pasy samochodowe do wzrostu dziecka, tak przypięta pociecha jest tak samo bezpieczna w samochodzie, jak my. Na stronie firmy znajdziecie dokładną instrukcję montażu tych pasów, można sobie obejrzeć testy zderzeniowe itp.

gagaAga
Młodsza Forumowiczka

Post autor: gagaAga » 25 lut 2019, o 11:46

nie jestem aż tak odważną matką, żeby dziecko zapinać pasami. Dwójkę swoich dzieci woże w transformerach XT. Niech każdy sam zgodnie ze swoim sumieniem odpowiada za bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 28 lut 2019, o 22:21

Każdy rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej :) odwaga nie ma tu nic do rzeczy.

gagaAga
Młodsza Forumowiczka

Post autor: gagaAga » 4 mar 2019, o 21:07

alb chcesz żeby dziecko było bezpieczne albo chcesz uniknąć mandatu :)

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: toskowa » 13 mar 2019, o 21:11

Jedno nie wyklucza drugiego moja droga.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 24 kwie 2019, o 23:10

gagaAga pisze:
4 mar 2019, o 21:07
alb chcesz żeby dziecko było bezpieczne albo chcesz uniknąć mandatu :)
Jak można pisać o tym, że dany produkt jest niebezpieczny w użytkowaniu, jak się go nawet nie miało nigdy w rękach. Poza tym trudno się wypowiadać o kwestiach bezpieczeństwa, jak się nie jest ekspertem w tej dziedzinie, ja tam wierzę certyfikatom i testom zderzeniowym, a nie opiniom zatroskanych rodziców.

anelak
Świeżynka

Post autor: anelak » 30 kwie 2019, o 14:26

dokładnie, tez jestem tego samego zdania co ty karafka, nie widzieli ale wielce komentują. Wystarczy pofatygować się i poczytac na stronie producenta jakie Smart Kid Belt ma certyfikaty, zobaczyć filmy na YT z testów jak się zachowuje podczas wypadku dziecko zapiete tym pasem. My mamy SKB od wakacji juz i chwalę sobie bardzo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama samotna”