Strona 1 z 1

Konsultant ślubny Gdańsk

: 20 lis 2016, o 11:07
autor: henke
Witajcie drogie Panie

Czy któraś z Was miała okazje korzystać z usług jakiegoś konsultanta ślubnego na terenie Gdańska ? Jest dużo różnych firm ale wolałabym usłyszeć od Was opinie na temat konkretnych firm i jakie mniej więcej są ceny ?

Potrzebuję konsultanta ponieważ przez większą ilość czasu będę organizować wesele z zagranicy...

Re: Konsultant ślubny Gdańsk

: 22 lis 2016, o 10:34
autor: Dariana
Jeśli mieszkasz za granicą to skorzystanie z usług konsultanta ślubnego faktycnize będzie dla Ciebie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Sama tak robiłam.Mieszkamy na stałe w Niemczech i nie wyobrażalilśy sobie tak często latać do Polski aby załatwiać sprawy związane ze słubem.

W organizacji wesela pomagały nam Ania i Asia: http://sercadwa.eu/ . Dwie koleżanki , wszystko praktycznie za nas ząłatwiły. Cenowo korzystnie, szczególnie,że dziewczyny miały różne zniżki w wielu firmach .Tak wiec podejrzewam,że jakbym sama organizowała to wesele to kosztowałoby to mnie o wiele więcej.

Re: Konsultant ślubny Gdańsk

: 12 lut 2018, o 11:34
autor: zaharaja
Bardzo ciekawe :)

Re: Konsultant ślubny Gdańsk

: 10 lip 2018, o 07:02
autor: domi78
Jeżeli faktycznie przebywasz za granicą to skorzystanie z konsultanta ślubnego to dobre rozwiązanie. Od siebie mogę również polecić fachowców od doboru trunków na wesele, którzy pracują w sklepie Dom Szampana. Nie martw się, bo sklep jest także internetowy, więc wszystko możesz obejrzeć przed komputerem. Pierwszy weselny toast będzie udany.

Re: Konsultant ślubny Gdańsk

: 18 lip 2018, o 17:09
autor: sebra
tacy konsultanci są bardzo dobrzy ale niestety równiez drodzy