Prawnik od rozwodów Trójmiasto

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Prawnik od rozwodów Trójmiasto

Post autor: Dariana » 23 mar 2015, o 14:52

Nie dla mnie ale koleżanka poprosiła mnie abym założyła temat na forum. Jakiś czas temu odeszła od męża dla dobra dzieci ponieważ ten znęcał się nad nią , Koleżanka ma dowody( różne wiadomości z groźbami od niego) oraz ekspertyzę z jednej napaści.
Obecnie mieszka u swojej mamy. ON oczywiście zajmuje ich dom, który budowali razem. Tak nie powinno być ponieaważ to moim zdaniem on jako główny powód rozpadu związku powinien się wyprowadzić. Jest już założona w sądzie sprawa o rozwód. Może znacie jakiegoś dobrego prawnika z Gdańska, który podjąłby się tej sprawy?

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Prawnik od rozwodów Trójmiasto

Post autor: kametr » 23 mar 2015, o 16:42

Michał Mindykowski ma duże doświadczenie. Przyjmuje w Gdańsku na Wrzeszczu.W sieci sa namiary.
Swego czasu prowadził sprawę rozwodową koleżanki. Nie znam dokładnie szczegółów ale znajoma była zadowolona ( o ile można mowić o zadowoleniu w przypadku rozwodu).

Twoja koleżanka niech się trzyma. Bardzo dobrze,ze odeszła od tyrana. Będzie to o wiele lepsze dla dzieci.

sebra
Świeżynka

Post autor: sebra » 18 lip 2018, o 17:09

w trójmieście jest bardzo dużo takich prawników, polecam zainteresować siętymi z Gdańska

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 24 lip 2018, o 20:41

Z Trójmiasta mogę polecić kancelarię Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz. Pomagała przy rozwodzie i kwestiach związanych z opieką nad dziećmi mojej siostrze. Profesjonalne podejście i dobrze poprowadzona cała sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”