Ciąża a rozwód

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
Bambi
Świeżynka

Ciąża a rozwód

Post autor: Bambi » 5 lis 2014, o 17:25

Cześć dziewczyny. Nie wiem czy w dobrym dziale :?: ale piszę tutaj bo potrzebuję się wyżalić. Jestem w 4 miesiącu ciąży i nie mogę doczekać się już przyjścia na świat swojego dziecka. Martwi mnie jednak inny fakt. Otóż mój mąż postanowił ode mnie odejść i niedługo czeka mnie rozprawa rozwodowa. Chociaż ciąża od dawna była moim marzeniem to jednak rozwój jest na tyle stresujący, że przez całe dnie jestem płaczliwa i stresuje się. Boje się, że w ten sposób zaszkodzę dziecku i nie będzie się rozwijało prawidłowo. Moi znajomi nie są w stanie mi pomóc, bo nikt nie rozumie co przeżywam.

asiolcza
Forumowiczka

Re: Ciąża a rozwód

Post autor: asiolcza » 8 lis 2014, o 09:27

Maż zostawia Cię w ciąży? :bzly: To łajdak jeden. Słuchaj jeśli znajomi pomóc nie mogą , to może jakiś specjalista? W końcu chodzi o wasze zdrowie. Zawsze możesz pisać na bieżąco swoje odczucia, a ktoś tu zawsze Cię wysłucha i wesprze jak tylko będzie umiał. Na pewno ja :* Głowa do góry i pamiętaj o maluszku. Mąż mężem , jest, nie ma ,ale dzięki dziecku już nigdy nie będziesz sama :) Trzymaj się cieplutko.

monika233
Świeżynka

Post autor: monika233 » 6 lut 2015, o 09:41

A rodzina? Rodzice? Bardzo Ci współczuję, musisz się jakoś pozbierać ze względu na dziecko, może to jakoś strasznie nie wpłynie na jego rozwój, ale na pewno urodzi się bardziej nerwowe i będzie Ci jeszcze ciężej na początku, na mężu świat się nie kończy masz teraz inne cele i ciesz się tym, mam nadzieję że wszystko Ci się poukłada :*

zaharaja
Świeżynka

Post autor: zaharaja » 12 lut 2018, o 11:37

Współczuję Ci, w ciąży powinnaś mieć spokój i ciszę, an ie takie problemy - facet to po prostu dupek i inaczej nie mogę tego nazwać. Choć nie wiem, czy czasem nie jest lepiej, że teraz to zrobił, a nie np kiedy dziecko będzie starsze

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”