uroczysty obiad w restauracji

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
katarzynax
Świeżynka

uroczysty obiad w restauracji

Post autor: katarzynax » 27 wrz 2018, o 10:07

Chcemy zorganizować mini przyjęcie z okazji naszego ślubu, nie interesuje nas huczne wesele, ponieważ na coś takiego nie mamy pieniędzy. Poza tym ja zawsze wolałam skromniejsze uroczystości. Planujemy zrobić obiad w tej restauracji http://www.hotel-boss.pl/restauracja/. Byliśmy w tym miejscu z partnerem kilka razy i za każdym razem nam smakowało jedzenie. Dlatego zdecydowaliśmy, że to miejsce będzie idealne na ten ważny dzień. Już się nie mogę doczekać.

tośka
Świeżynka

Re: uroczysty obiad w restauracji

Post autor: tośka » 10 paź 2018, o 18:28

Pewnie, każdy robi tak jak uważa. U nas było przyjęcie weselne na ok. 100 osób, gotówki trochę odłożyliśmy sami, ale nie ukrywam, że rodzice i jedni i drudzy finansowo dużo nam pomogli. Super było nasze wesele, goście bardzo zadowoleni i miejscem zachwyceni. Wiedziałam, że tak będzie :) Właśnie tam gdzie było nasze wesele, w Ośrodku Wiktorowo w kujawsko-pomorskim, to wcześniej byliśmy na weselu naszych znajomych ze studiów. Wtedy było super i byłam pewna, że nasze też takie będzie. Oczywiście było :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”