uroczysty obiad w restauracji

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
katarzynax
Świeżynka

uroczysty obiad w restauracji

Post autor: katarzynax » 27 wrz 2018, o 10:07

Chcemy zorganizować mini przyjęcie z okazji naszego ślubu, nie interesuje nas huczne wesele, ponieważ na coś takiego nie mamy pieniędzy. Poza tym ja zawsze wolałam skromniejsze uroczystości. Planujemy zrobić obiad w tej restauracji http://www.hotel-boss.pl/restauracja/. Byliśmy w tym miejscu z partnerem kilka razy i za każdym razem nam smakowało jedzenie. Dlatego zdecydowaliśmy, że to miejsce będzie idealne na ten ważny dzień. Już się nie mogę doczekać.

tośka
Młodsza Forumowiczka

Re: uroczysty obiad w restauracji

Post autor: tośka » 10 paź 2018, o 18:28

Pewnie, każdy robi tak jak uważa. U nas było przyjęcie weselne na ok. 100 osób, gotówki trochę odłożyliśmy sami, ale nie ukrywam, że rodzice i jedni i drudzy finansowo dużo nam pomogli. Super było nasze wesele, goście bardzo zadowoleni i miejscem zachwyceni. Wiedziałam, że tak będzie :) Właśnie tam gdzie było nasze wesele, w Ośrodku Wiktorowo w kujawsko-pomorskim, to wcześniej byliśmy na weselu naszych znajomych ze studiów. Wtedy było super i byłam pewna, że nasze też takie będzie. Oczywiście było :)

marta123
Świeżynka

Post autor: marta123 » 18 paź 2018, o 14:31

Też uważam, że wesele na mniejszą ilość osób jest lepszym rozwiązaniem, ale przecież każdy uważa inaczej. Skromne wesela mają swój urok.

aluuutka
Świeżynka

Post autor: aluuutka » 23 paź 2018, o 10:32

Lubię bardzo takie okazje :) Wystawny obiad to jest coś! Szkoda, że nie mam teraz rocznicy bo aż ślinka mi cieknie.

owczarek1
Świeżynka

Post autor: owczarek1 » 25 paź 2018, o 08:32

Uważam, że takie małe przyjęcia mają cudowny klimat. Dlatego fajnie, że zdecydowaliście się na obiad wśród waszych najbliższych.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 26 paź 2018, o 21:40

To prawda sa wyjatkowe oczywiscie pod warunkiem ze tez odpowiednio sie zadba o taki klimacik. W sierpniu robilismy 25 rocznice slubu w domu weselnym pokusa w kobyłce. Sala jest bardzo duza i w sumie mielismy poczatkowo robic tam, ale ostatecznie mielismy tak piekna pogode, ze wlascicielka zaproponowala przyjecie w ogrodzie. I stoly i nakryca i dekoracje stolow swietnie sie zgraly z lampionami i swiecami, ktore wieczorkiem cudownie oswietlaly miejsce. Jedzenie tez pierwsza klasa - bylo i orientalnie i po polsku. Poprosilismy o kilka dan z kuchni swiata w tym m.in. krem z soczewicy i pomidorow na styl kremów indyjskich. A dla klasykow standardowe dania polskie w tym chłodnik i grzybowa wieczorkiem

saraop
Świeżynka

Post autor: saraop » 15 lis 2018, o 09:58

Jeśli macie takie życzenie to uważam, że bardzo fajnie, że planujecie skromniejszą uroczystość i obiad w restauracji.

Marluk87
Świeżynka

Post autor: Marluk87 » 16 lis 2018, o 19:46

Dzięki za podrzucenie tych propozycji ! Wyglądają naprawdę dobrze !

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 18 lis 2018, o 21:53

Jeśli zależy wam na naprawdę dobrym jedzonku to zdecydowanie hotel grandmet we Włocławku, ich bufet ze swojskim jadłem jest genialny! pierwszy raz jadłam pieczone prosię :)

ada123
Świeżynka

Post autor: ada123 » 30 lis 2018, o 11:31

My też mieliśmy kameralne przyjęcie. Uważam, że takie imprezy są też bardzo klimatyczne i bywa na nich super atmosfera. Wesele nie zawsze musi być huczne i na dużą ilość osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”