Niesnacki w zwiazku

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
onemorenight
Świeżynka

Niesnacki w zwiazku

Post autor: onemorenight » 25 paź 2018, o 17:57

Jakies dziwne rzeczy dzieja sie w moim zwiazku przez ostatnie miesiace. Moj narzeczony co raz czesciej ma jakies wymowki i wraca pozniej do domu. Dla mnie to o tyle podejrzane bo przeciez pracuje na etat, a nagle jakies wyjazdy ma w delegacje i tego typu historie. Szczerze to podejrzewam go o zdrade .. chociaz nie mam na to twardych dowodow. Nie wiem jak do calej sytuacji podejsc .. czy zwyczajnie porozmawiac z nim szczerze i zapytac jak jest? Tylko nie wiadomo czy bedzie chcial powiedziec prawde.

mini.m3
Świeżynka

Re: Niesnacki w zwiazku

Post autor: mini.m3 » 4 lis 2018, o 23:16

hmm też częściej wychodź, strój się i miej rękę na pulsie. Możesz oczywiście porozmawiać, nie zaszkodzi. Ja za to mam problem z męża i jego kolegami a dokładnie ze sprośnymi dowcipami. :( Prosiłam tyle razy by w towarzystwie chociaż sobie darowali, ale nie. Jak grochem o ścianę !

pikuminu
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pikuminu » 20 paź 2020, o 10:16

Niesnaski, nie niesnacki.

Dość
Świeżynka

Post autor: Dość » 1 gru 2020, o 14:02

Myślę, że w każdym związku coś się znajdzie. W końcu nie jesteśmy idealni :) Może weź go z zaskoczenia i powiedz, że podejrzewasz zdradę, niech "Czuje twój oddech na karku" :) Może to nic strasznego, może szykuje ci jakąś niespodziankę? ;>

kejsii
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kejsii » 3 gru 2020, o 19:49

Jakbym miała takie podejrzenia to bym wynajęła detektywa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”