uroczysty obiad w restauracji

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
ewelina92
Forumowiczka

Re: uroczysty obiad w restauracji

Post autor: ewelina92 » 17 gru 2018, o 18:38

Nie lepiej byłoby Wam zorganizować przyjęcie w jakimś dworku? Nie musi być przecież duże. My zorganizowaliśmy je w Dworku Kurowskim, w Kurowie i było bardzo przyjemnie. Zapewniliśmy skromny poczęstunek - obiad z deserem oraz kawą herbatą i wszyscy byli zadowoleni! My również, bo sam dworek jest położony w urokliwym miejscu i przynależy do niego piękny ogród!

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 4 sty 2019, o 15:39

My ostatnio organizowaliśmy rodzicom jubileusz z okazji 40 lat pożycia małżeńskiego w restauracji Akademia w Warszawie. Miejsce jest położone w modnej dzielnicy Mokotowa i przekonuje swoim eleganckim wystrojem. Podobało mi się profesjonalne podejście obsługi, która starała się sprostać każdemu wymysłowi mojej przejętej mamy:) Polecam to miejsce na każdą okazję.

pieknyolek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: pieknyolek » 21 sty 2019, o 14:36

Super pomysł ale nawet na takim skromnym weselu panna młoda musi wyglądać olśniewająco. Najładniejszą biżuterie na taką okazję możesz znaleźć na https://www.bizuteriapiotrowski.pl/kolekcja-crystal-wedding

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 24 sty 2019, o 14:05

A nie lepiej zorganizować przyjęcie na sali? Nie wiem skąd jesteście, ale jeśli z woj. mazowieckiego to różnego rodzaju przyjęcia organizują w Astorii w Kaniach. Miejsce jest naprawdę fajne, a jedzenie smaczne. Lepsze to niż restauracja.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 4 lut 2019, o 18:35

Pewnie, każdy robi tak jak uważa. U nas było przyjęcie weselne na ok. 100 osób, gotówki trochę odłożyliśmy sami, ale nie ukrywam, że rodzice i jedni i drudzy finansowo dużo nam pomogli. Super było nasze wesele, goście bardzo zadowoleni i miejscem zachwyceni. Wiedziałam, że tak będzie :) Właśnie tam gdzie było nasze wesele, w Kosów Lacki w sali u jakuba (mazowieckie) to wcześniej byliśmy na weselu naszych znajomych ze studiów. Wtedy było super i byłam pewna, że nasze też takie będzie. Oczywiście było :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 18 mar 2019, o 09:21

Niedługo będziemy obchodzić z mężem swoją pierwszą rocznicę ślubu. Długo zastanawiałam, gdzie moglibyśmy zrobić małe przyjęcie. Rodzice podsunęli nam pomysł, że idealnym miejscem będzie prestiżowa Restauracja Akademia w Warszawie. Charakteryzuje się pasją i oryginalnymi smakami, a nad podaniem dań do stołów czuwa podobno fantastyczny szef kuchni. Jak dla mnie to wielka zachęta.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 14 kwie 2019, o 11:35

Własnie w weselach piękne jest to że każdy może je zorganizować tak jak jemu odpowiada :) my na przykład robiliśmy w sali Pod zielonym dębem w Bohuminie - elegancko, stylowo, z super obsługą. Była muzyka, tańce, w sali jest sporo przestrzeni na zabawę i nie robił się tłok na parkiecie, każdy miał dla siebie odpowiednio dużo miejsca

kiszka
Świeżynka

Post autor: kiszka » dzisiaj, o 11:05

Jeśli myślisz o wynajęciu sali na jakąś uroczystość to myślę że dobrym wyborem będzie Restauracja Sezonova w Częstochowie. Właściciel pomoże Ci wszystko ogarnąć i zaproponuje takie menu że każdy będzie się zajadał

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”