Upławy w 3 miesiącu ciąży -co jest grane?

Niestety nie zawsze wszystko przebiega tak jakbyśmy chciały -czyli o problemach zdrowotnych przyszłej mamy i dzidziusia. Skąd wiadomo, że coś jest nie tak? Niepokojące objawy? Kiedy zgłosić się do lekarza?
Awatar użytkownika
karowawa
Młodsza Forumowiczka

Upławy w 3 miesiącu ciąży -co jest grane?

Post autor: karowawa » 16 gru 2013, o 21:31

Witajcie, mam kolejne pytanie, niedawno pisałam o problemach z plamieniami ale byłam u Ginekologa i pocieszył mnie, że wszystko ok. Teraz jednak wystąpiły beżowe, jasne upławy. Czy może to mieć coś wspólnego z plamieniami, które już prawie ustąpiły? Jednego dnia są bardziej obfite drugiego mniej i tak od 3 dni :( Do tego ciągle pobolewa mnie brzuch, kiedy to może przejść?? I co może być powodem? Wizytę u ginekologa mam dopiero za niecały miesiąc

talakala
Młodsza Forumowiczka

Re: Upławy w 3 miesiącu ciąży -co jest grane?

Post autor: talakala » 8 sty 2014, o 19:37

Hej przeszły Ci te upławy? Ja też mam nieznaczne choć wyczytałam gdzieś, że to częste zjawisko choć nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży miała. No może w pierwszym miesiącu ale bardzo nieznaczne

fiszerowa
Forumowiczka

Re: Upławy w 3 miesiącu ciąży -co jest grane?

Post autor: fiszerowa » 30 lip 2018, o 07:54

Udaj się niezwłocznie do lekarza, który zdiagnozuje przyczynę, a także zaleci Ci odpowiednie leczenie. Jeśli dodatkowo przy upławach doskwiera Ci swędzenie pochwy, to możliwe, że zmagasz się z bakteryjną infekcją pochwy. Do najbardziej charakterystycznych objawów tej infekcji intymnej, zalicza się właśnie ból i swędzenie pochwy, a także bardzo nieprzyjemny zapach oraz upławy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża nieprawidłowa”