Kiedy wykonac wymaz z pochwy?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
dakota
Forumowiczka

Kiedy wykonac wymaz z pochwy?

Post autor: dakota » 5 cze 2019, o 06:43

Hej kochane, w jakich przypadkach lekarz zaleca wykonanie wymazu z pochwy? co mozemy nim zdiagnozowac ? jak to wyglada

karolciaaa
Forumowiczka

Re: Kiedy wykonac wymaz z pochwy?

Post autor: karolciaaa » 6 cze 2019, o 16:40

A co się dzieje dokładnie, masz jakieś problemy? Zwykle lekarz zleca takie badania.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 12:22

mój ginekolog zlecił mi jak miałam nawracające infekcje intymne. po tym badaniu polecił zastanowić się nad zmiana antykoncepcji z pigułek hormonalnych na inna mniej chemiczna która będzie obojętne dla flory. nie miałam pomysłu na jaką zmienić, ale po jakimś czasie znalazłam i już przy niej zostałam, jest to diafragma antykoncepcyjna łącznie z żelem plemnikobójczym. Zakażeń nie ma i zawsze jestem nawilżona ;)

Paradoks
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Paradoks » 2 paź 2019, o 16:09

Ja robilam wymaz jak mialam czesto nawracajace infekcje. przy okazji zrobilam tez cytologie.. i w sumie dobrze sie zlozylo to szczescie w nieszczesciu ze infekcje byly bo po cytologii musialam porobic dodatkowe badania ze wzgledu na nieprawidlowy wynik.. teraz stosuje dopochwowy zel papilocare bo mam zmiany na szyjce i chce sie ich pozbyc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”