Keratynowe prostowanie włosów

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
dream_big
Młodsza Forumowiczka

Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: dream_big » 4 kwie 2018, o 09:38

Hej! Czy robiłyście kiedyś keratynowe prostowanie? Jakie macie doświadczenia? Byłam ostatnio u fryzjerki i jednej babce robili akurat prostowanie amazon keratin i wyglądało to pięknie, ale jestem ciekawa jak z trwałością :roll:

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: dream_big » 1 sie 2018, o 10:50

Okej, podbiję siebie, może ktoś skorzysta z moich doświadczeń ;)
ostatecznie zdecydowałam się na amazon keratin, wybrałam keratynę winogronową, najsilniejszą z tego co wiem. Wyprostowało mi ładnie włosy, były błyszczące, gładkie i się nie puszyły, teraz jestem miesiąc po zabiegu i wciąż bardzo ładnie to wygląda. Nie muszę codziennie układać włosów, używam tylko kosmetyków które mi moja fryzjerka poleciła. Także jak ktoś by się zastanawiał, to polecam ;)

Bryłka83
Forumowiczka

Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Bryłka83 » 27 paź 2018, o 17:03

hmmm nie szkoda Ci kasy na keratynowe prostowanie? Takie "zabiegi" sa dość kosztowne a przecież to nie jest na zawsze. Ja bym na Twoim miejscu zainwestowała w dobra prostownice. Zerknij na prostowniece babyliss - to swietny sprzed do modelowania włosów. Nawet przy codziennym prostowaniuy nie osłabia wlosów i ich nie niszczy. Przetestowałam - polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”