Plastyka brzucha opinie

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Plastyka brzucha opinie

Post autor: kametr » 23 sty 2018, o 07:11

Niebawem mam plastyke brzucha czy ktos poddal sie takiej operacji Prosze o kontakt nie moge rzucic papierosów przed operacja a mialam to zrobic i podpalam ....Please podzielcie sie opiniami i wrazeniami

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Plastyka brzucha opinie

Post autor: henke » 23 sty 2018, o 09:34

kametr pisze:Niebawem mam plastyke brzucha czy ktos poddal sie takiej operacji Prosze o kontakt nie moge rzucic papierosów przed operacja a mialam to zrobic i podpalam ....Please podzielcie sie opiniami i wrazeniami

Nie zwracaj tak bardzo uwagi na koszta. Poszukaj opinii o lekarzach. Warto jest wybrać się do dobrej kliniki chirurgii plastycznej tak aby efekt plastyki powłok brzucha był dobry i nie był gorszy od tego co było wcześniej....

Zerknij sobie tutaj:
http://www.fit-pro.pl/na-czym-polega-pl ... k-brzucha/

Na stronie jest opisane jak wygląda sam zabieg, jakie są przeciwwskazania oraz jak się do niego przygotować. Tylko za jego pomocą da się na tyle skutcznie usunąć skórę z brzucha aby nie wisiała.

botle
Młodsza Forumowiczka

Re: Plastyka brzucha opinie

Post autor: botle » 14 lut 2018, o 19:55

Ale przesunęli Ci termin zabiegu? Tez rozgladalam sie za modelowanie brzucha we wrzesniu, ale jednak wrzody wygraly i byl czas na inne leczenie ;p w kazdym razie wracam do koncepcji i chcialabym to zrobic jeszcze przed latem ;D Bylam juz nawet tutaj na konsultacji http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-pla ... a-brzucha/ i z tego co mowil lekarz to w tej chwili te zabiegi są hitem, bo problem z sylwetka maja nawet sportowcy. No w kazdym razie u mnie nie ma przeciwskazan i pewnie za chwile umowie sie na jakis termin. Pokazywali ci moze efekt w 3D?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”