blizna po cesarce

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
albena
Świeżynka

Re: blizna po cesarce

Post autor: albena » 29 maja 2018, o 10:29

Wiem, że w salonie Spa Good Time w Poznaniu są robione zabiegi opracowane specjalnie dla młodych mam. W pakiecie jest też usuwanie blizn, wiem, bo jestem zainteresowana, chcę się pozbyć szramy po cesarce. Stosują najnowszą technologię ICOONE gwarantującą bezbolesne, szybkie, nieinwazyjne i skuteczne usuwanie blizn w dodatku nie wywołujących ubocznych skutków. Jestem już zapisana i wierze, że blizny się pozbędę.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 19 cze 2018, o 19:23

Bliznę po cesarce też można smarować olejkiem bio -oil, spłyca on rozstępy i zmniejsza blizny nawet taką jak ta po cc potrafi zniwelować do małej cienkiej kreseczki jak go systematycznie wcierasz przez 3 miesiące

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 28 sie 2018, o 12:43

Bardzo Ci polecam plastry Sikatris. Moja koleżanka miała cesarkę i przez bliznę wpadła w duże kompleksy. Przestała chodzić na basen, na siłownię, a o wakacjach nad morzem to mogła pomarzyć. Najgorzej, że zaczęła się krępować przy swoim mężu.

Te plastry, które Ci podesłałam skutecznie ukrywają blizny po cesarce. Co najważniejsze – nawet po zdjęciu plastra blizna jest jakby mniej widoczna.

Wiem jakie to jest uczucie, bo sama mam bliznę na plecach (jak byłam młodsza to wywróciłam się na rowerze i wylądowałam na szkle). Podobnie jak moja koleżanka wpadłam w bardzo duże kompleksy przez to. Czułam się po prostu nieatrakcyjnie. Plastry uratowały moją pewność siebie oraz mój związek, bo również bałam się rozebrać przy moim mężu.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 8 lis 2018, o 11:48

Hej wszystkim
Ja również polecam plastry silikonowe na blizny po cesarce. Są bardzo skuteczne i efektownie ukrywają ślady cięcia. Ja zakupiłam je na stronie https://medizal.pl/. Maja tam przystępne ceny i szybko przesyłka dotarła do domu.

EwkaW
Świeżynka

Post autor: EwkaW » 13 lis 2018, o 20:09

mi wystarczył olejek bio oil na blizne po cc. smarowałam, aż ona zaczęła być wklęsła, bledsza i nie rzucała się w oczy. Najlepiej wmasowywać 2-3 razy dziennie w to miejsce i czekać na efekty.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 14 lis 2018, o 11:50

Myśleliście może o laserowym usuwaniu takiej blizny? Widziałam, że mają coś takiego w ofercie tego instytutu http://www.jadoreinstytut.com/ Jest to bezpieczne laserowe usuwanie blizn, które daje niesamowite efekty. Niestety moja blizna nie wygląda dobrze, bo miałam z nią kilka kłopotów zaraz po porodzie i nie zrosło się to wszystko ładnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”