blizna po cesarce

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
anuka
Forumowiczka

blizna po cesarce

Post autor: anuka » 12 wrz 2017, o 09:47

Moja pierwsza ciąża zakończyła się cesarką, została mi po niej nie za fajna blizna, w tym roku postanowiłam w końcu coś z tym zrobić, bo wygląda ona naprawdę paskudnie, krępuję się nią przed mężem, bo jest zgrubiała, sina. Czy z taką starą blizną można jeszcze coś zrobić?

odeta
Młodsza Forumowiczka

Re: blizna po cesarce

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 13:39

Trzeba odczekac, blizny z czasem sie zmieniają. Jak całkiem chcesz sie jej pozbyc to chyba tylko jakos operacyjnie, w sensie medycyna estetyczna cos w tym rodzaju.

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 13 paź 2017, o 09:22

Tak inwazyjnych rzeczy wolałabym nie robić, na razie zaczęłam przyklejać na nią plastry silikonowe, dziewczyny na forach piszą że super efekt ma być i ja na to liczę, obawiałam się czy te plastry się będą trzymały ale jest ok, jeden to nawet 5 dni można używać

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 18 gru 2017, o 18:25

Oczywiście że da sie coś zdziałać. Medycyna estetyczna teraz pędzi jak szalona do przodu. Laserowe zabiegi są już na prawdę bardzo skuteczne, zwłaszcza jak wybierzesz klinikę z nowoczesnym i dobrym sprzętem. Wiem że Klinika Miracki w Warszawie takie zabiegi robi.

dorika
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dorika » 26 mar 2018, o 11:17

na szczęscie obylo się bez laserow i zabiegów :) plastry daly radę, po bliźnie ani śladu, trzeba się naprawdę przyjrzeć zeby ją zobaczyć

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 18 kwie 2018, o 17:48

Eeee no to rewelacja! Widocznie nie była bardzo głeboka. U mnie w sumie też bezbolesnie i nieinwazyjnie, ale tym urzadzeniem pelleve. Dodatkowy plus tez jest taki, ze po dwóch ciazach mam skore napieta jak w wieku 25 lat ;p

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 20 kwie 2018, o 15:20

Dorika - których plastrów używałaś, sutricon? Jak szybko u Ciebie był efekt? Kupiłam sobi e plastry sutricon, są bardzo cieniutkie, normalnie jak druga skóra, nie było problemu ze zsuwaniem sie

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 25 kwie 2018, o 18:13

Plastrów nie używałam jakoś nigdy ale to może dlatego że samo smarowanie olejkiem bio-oil wystarczyło, nie wiem czy teraz byłby sens coś jeszcze z tym robić skoro jej praktycznie nie widać pod bielizną

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 15 maja 2018, o 11:47

Mnie blizna swędziała, ciągnęła, a po plastrach sutricon jak zrobiła się bardiej płaska to nie bylo tego nieprzyjemnego odczucia, to już był dla mnie orgomny plus, bo to swędzenie było okropne.

ametyk
Świeżynka

Post autor: ametyk » 28 maja 2018, o 00:23

hej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”