stylizacja paznokci

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Kometka
Młodsza Forumowiczka

stylizacja paznokci

Post autor: Kometka » 11 wrz 2017, o 13:06

Jako początkująca kosmetyczka poszukuję inspiracji ale też dobrej jakości produktów przeznaczonych do wykonywania manikiuru hybrydowego,ale nie tylko.

Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Re: stylizacja paznokci

Post autor: Beata Wer » 11 wrz 2017, o 13:14

Jako początkująca kosmetyka powinnas wiedzie ,że warto inwestować w siebie,swoje umiejętności ,ale i produkty wysokiej jakości,tak doceniane przez klientki robiące sobie manicure.
W tym celu warto odwiedzić sklep dla profesjonalistów misteromilano.pl.
Znajdziemy u nich nie tylko szeroki wybór lakierów hybrydowych,akryle białe i kolorowe,róznego rodzaju płyny i preparaty,ale też narzędzia i lampy UV/Led

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 21 wrz 2017, o 10:34

Ja polecam nowe lakiery Kinetics. Możesz je kupić w każdym Rossmanie. Ja na początek kupiłam jeden kolor - Hedonist Red. To bardzo intensywna i odważna czerwień :) Lakier ma fajny pędzelek dzieki czemu latwo się go nakłada. Poza tym jest super kryjący. Ja nakładam 2 warstwy ale jedna też w zupełności wystarczy. I super się trzyma. Piszą, że 3 tyg ale ja mam juz ponad 3 i gdyby nie odrosty to bym nie robiła pazurów na nowo :)

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 27 lis 2017, o 10:08

A gdzie kupujecie lakiery i akcesoria do zdobienia paznokci? Ja sobie fajne kolorki zamówiłam takie bardziej jesienne teraz :) jakieś fiolety, bordo etc.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 20 gru 2017, o 19:38

wszystkie akcesoria juz od jakiegos czasu zamawiam z kerpro.pl lacznie z kosmetykami do paznokci i do pielegnacji stop/rak

ollapolla
Świeżynka

Post autor: ollapolla » 17 sty 2018, o 13:24

Robie sobie hybrydy ale nie lubie żadnych ozdób ani efektów, po prostu jeden kolor lakieru na każdym paznokciu, tak sie czuje najlepiej

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 23 sty 2018, o 07:47

A ja lubię robić różne wzorki i to bardzo. Ciągle coś dokupuję nowego. Teraz mam ochotę wypróbować płatki złota, fajnie to wygląda. W sumie za takie pieniądze warto je wypróbować. Ciekawe czy faktycznie wyjdzie taki świetny efekt, a może któraś już ich używała, będę wdzięczna za podpowiedzi.

kamila00
Świeżynka

Post autor: kamila00 » 9 lut 2018, o 11:57

W internecie jest mnóstwo inspiracji, zanim zrobię paznokcie to też długo szukam takich które mi się podobają i które umiałabym odtworzyć :D

Kaśka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kaśka » 24 sie 2018, o 13:03

Nie chcę już stosować hybrydy. Wolałabym coś lżejszego, co mi tak nie zniszczy płytki paznokcia. Zastanawiam się nad sztucznymi paznokciami Glitterati marki SOSU. To fajna błyszcząca kompozycja paznokci, oczywiście już pomalowanych paznokci. Wyglądają ślicznie, są długie, w podłużnym i smukłym kształcie. I generalnie juz niczym nie trzeba się martwić, bo zestaw zawiera również mini pilniczek, patyczek i rzecz jasna klej. Co o tym sądzicie?

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 28 wrz 2018, o 14:41

Z tego, co wiem, to wiele kobiet chwali sobie paznokcie hybrydowe. Wystarczy mieć tylko lampę UV i zaopatrzyć się w dobre lakiery hybrydowe. Ja ze swojej strony polecam te z Eveline. Niska cena, spory wybór kolorów - od jasnych po ciemne, i naprawdę dobra jakość. Standardowa cena takiego lakieru to ok. 23zł, ale obecnie w Rossmanie jest na nie promocja i możecie je kupić za 13zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”