Trądzik i przebarwienia na skórze

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Bryłka83
Forumowiczka

Trądzik i przebarwienia na skórze

Post autor: Bryłka83 » 29 maja 2017, o 20:27

Od jakiegoś czasu zaczęły wychodzic mi na twarzy pryszcze. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze jestem już grubo po 30! Czytałam, że może to być związane z hormonami. Pani w aptece poleciła mi Inofem, który reguluje hormony. Czy stosowała go któraś z Was? Jest faktycznie skuteczny?

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Re: Trądzik i przebarwienia na skórze

Post autor: Sasza » 6 cze 2017, o 15:27

Proponuję zastosować ci maseczkę magnezową Zechsal.Jest to preparat działający cuda,pomoże pozbyć się trądziku,zdezynfekuje skórę i zredukuje zaczerwienienia.
Maseczka ta może być stosowana na całą twarz albo tylko na miejsca z krostami.

krolewna
Świeżynka

Post autor: krolewna » 27 paź 2017, o 21:44

ja na przebarwienia zastosowalam zabieg laserowy w klinice w Warszawie, tj klinika Miracki.. Super opieka, duze doswiadczenie i rewelacyjne efekty

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 27 lis 2017, o 10:05

Musisz odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne kupić sobie, takie do cery tłustej własnie. Do tego powinnaś do demakijażu używać olejka bo on lepiej radzi sobie z oczyszczaniem cery tłustej i usuwa niedoskonałości

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 11 mar 2018, o 12:46

Odpowiednie oczyszczanie powinno pomóc w walce z trądzikiem. Pamiętaj żeby nie kłaść się spać w makijażu, ja zawsze oczyszczam twarz przed spaniem i nie mam żadnych kłopotów z cerą.

dream_big
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dream_big » 14 mar 2018, o 14:22

Można spróbować też zabiegów z kwasami czy złuszczania... Kiedyś była też taka fajna seria kosmetyków wybielających, na przebarwienia to pomoże. A trądzik może mieć różne przyczyny, więc lepiej się przebadać.

mamulaanula
Świeżynka

Post autor: mamulaanula » 5 kwie 2018, o 15:58

Miałam podobnie. Mnie pomogły zmiana diety i kosmetyków. Zaczęłam myć twarz emulsją micelarną Cetaphil EM. Któraś z tych rzeczy podziałała na pewno (a może obie?) :)

Malwena
Świeżynka

Post autor: Malwena » 6 kwie 2018, o 10:48

Dokładnie, kosmetyki to jedno, a dieta potrafi zdziałać cuda. Ja od czasu do czasu robię sobie dietę owocowo warzywną. To jest dieta oczyszczająca, po której bie tylko w 10 dni zrzucam ze 3-4 kilo, ale jeszcze cera się poprawia. Polecam spróbować taak

Ewelaina
Świeżynka

Post autor: Ewelaina » 28 kwie 2018, o 07:15

Ja potwierdzam skuteczność lasera frakcyjnego, jeśli chodzi o usuwanie zmian potrądzikowych i przebarwień na skórze. Od wczesnej młodości miałam problem z cerą a wieku dojrzałym niestety zostały mi blizny. Kosmetyki dawały mi bardzo niewiele, jedyne co, to mogłam ukrywać te kłopoty pod grubym makijażem. Ostatecznie postanowiłam zaryzykować właśnie z laserem i zdecydowałam się na zabieg. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania i teraz nawet jak nie nałożę pudru na twarz, to nie mam kompleksów z tego powodu. Wreszcie ładna i normalna skóra :)

Paradoks
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Paradoks » 5 maja 2018, o 20:13

Osobiscie go nie stosowalam wiec sie nie wypowiem ale ja osobiscie bardzo chwale sobie emulsje z firmy cetaphil, on jest dostosowany do skóry trądzikowej i z innymi problemami wiec dla mnie pasuje idealnie :) a co najwazniejsze nie jest tlusty i szybko sie rozprowadza :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”